LJ70

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 416
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,021

Etiketler

Ynt: LJ70

İsmail abi aracın hakkını veriyorsun, nazar değmesin bayılıyorum senin araca, benimde hayallerimi süsleyen bir araçtı fakat ailevi nedenlerden dolayı :smiley: 5 kapılı manuel grand vitara ya mecburen sahip olduk sonunda :(

Erkan bey hayırlı olsun aracın..

Grubumuzda birçok arkadaşta Virtara vardır.Ne de olsa Japon.

zevkle ,severek kullanman dilegiyle..

mdr' Alıntı:
Erkan bey hayırlı olsun aracın..

Grubumuzda birçok arkadaşta Virtara vardır.Ne de olsa Japon.

zevkle ,severek kullanman dilegiyle..

Teşekkür ederim ismail abi suzuki yi aldık ama yapılacak çok şey var, ilk etapta vinç ile başlamayı ve sonrasında yükseltmeyi düşünüyorum yoksa bu haline mt lastik yok :(

Erkan,

sana tavsiyem bu konuda daha önce aynı işlemi yapmış kişilerden sorup ögrenerek ..tek seferde hata yapıp boşuna para harcamadan yapman yönündedir.

İstanbulda Mehmet Becce abimiz Vitara konusunda uzman biliyorsun..Şimdi sanırım annesi vefat etmiş. biraz zaman geçince telefon edip srabilirsin.
Topikte bu konuda daha önce yapmış kişilere danışabilirsin.Bizden Serkan bey var sakarya grubunda senin kasanın aynısı onda var..yükseltme v.s hepsini yaptırmıştı.istersen özelden telefonun veririm.

İlginiz için çok teşekkür ederim abi ama bütçemi toparlamam biraz zaman alıcak bu yaz kısmet olursa ilk olarak vinç taktırmayı ve gelecek sezonada 3 inch yükseltmeyi düşünüyorum bütçemi denkleştirdiğimde serkan bey ile irtibata gecmek için sizi rahatsız edebilirim

mdr' Alıntı:
okey.. her zaman bu konuda haberleşelim..

gerçekten çok teşekkür ederim ismail abi yardımlarınız ve ilginiz için , bütçemi denkleştirip hepsini birden aradan cıkarmak istiyorum cünki ayna mahruti de olmak üzere lastiklere kadar hepsi değişecek ve maddi acıdan biraz rahatlamam gerek o zaman geldiğinde sizin ve forumdaki tecrübeli abilerimin başını epey bi ağrıtmayı düşünüyorum. :smiley: :smiley: :smiley:
Saygılarımla İsmail abi.

Salih bey bu hafta bekliyoruz seni..bana acil döner misin ?

yeni telefon numaran varsa bilmiyorum...

Estagfurullah Selim kardeşim..o ne demek ya..Ben bişey yapmıyorum ki.. :D :D

Off road bir gönül işi..dayanışma,yardımlaşma ve dostluk işi.
Hayatta hep oldugu gibi..
Kötülükle bir yere varılmıyor.Geride bıraktıklarımız bizim aynamız olmalı..

Her zaman bekliyoruz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri