LJ70

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 416
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,017

mdr

Zirve
Yer
Yalova
Recep arkadaşımız dün ifşaa etmeseydi..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=73917.100

daha sonra yazacaktım..ama farz oldu artık.. ;D

Sakın alınma Recep bey....tamamen espri anlamında yazdım ha..

Yeni aracım...

[attachment=1]

Beyaz 100

Etiketler
Ynt: LJ70

İzmitten Mustafa beyden aldım..

1986 model LJ70 kasa 2L motor düz dizel ..

Kirpiyan yaylasında da deneme fırsatı bulduk..

80 kasa ile 70 kasa tamamen farklı imiş...ayrı yolların aracı sanki.. ;D

[attachment=1]

Beyaz 80

abi hayırlı olsun bombayı patlattın yine ;D bu makina 80 i arazide sırtına alır arkasınada tenekeleri ;D cok iyi abi helalin var
80 duruyomu hala peki ;)

..

33 " lastikler var üzerinde..silverstone extrem.

arazide çok iyide yolda yokuşlarda biraz yavaşız... :D

Mustafa beyin güzel bir tabiri var.." o bir iş makinası " :D

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

Beyaz 132

Beyaz 76

Beyaz 133

aslanaybars' Alıntı:
abi hayırlı olsun bombayı patlattın yine ;D bu makina 80 i arazide sırtına alır arkasınada tenekeleri ;D cok iyi abi helalin var
80 duruyomu hala peki ;)

Teşekkür ederim Fatihcigim..

80 duruyor...acelem de yok..kafamdaki rakamı bulmazsam..satmam..dert degil yani..hemde ikisini sık sık kıyaslama imkanı bulurum..

bakacagız bakalım...arazide ne yapıyor..ne yapmıyor...zaman ne gösterecek..

abi bu aracın hakkını ver bu arac tan bi canavar direkt hard offroad zaten resimlerdende belli dahasını ister kırabilirsen ne ala ;D

İsmail abi süper bir alet almışsın.
Artık Bolu'ya bununla gel :D
Islatalım arabayı :D

Yakışır vallaha :D

ict3055' Alıntı:
İsmail abi süper bir alet almışsın.
Artık Bolu'ya bununla gel :D
Islatalım arabayı :D

Yakışır vallaha :D

Çagrıcıgım..zaten bununla gelecektim.....80 kasa nadasta şu sıralar.. ;D ;D ;D

ıslatalım....ama suyla degil mi :D :D :D :D

mdr' Alıntı:
Çagrıcıgım..zaten bununla gelecektim.....80 kasa nadasta şu sıralar.. ;D ;D ;D

ıslatalım....ama suyla degil mi :D :D :D :D

Abi sen gel, sudan çıkartmam ben seni :D :D :D

Hayırlı olsun İsmail abi kazasız belasız, bol çamurlarda kullanmanız dileğiyle...

Teşekkürler Çagrı..

inşallah utandırmaz...

Yalnız daha önce yazıştıgım-fikirlerini aldıgım başta Heytem bey ve Ahmet bey (rebo) ve TEM suat ustam olmak üzere arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.
70 kasayı çok sordum..aradım...4-5 araca baktım..s.comdaki ilandakilerin çoguna gidip baktım..
Hatta Adanada satılık olan araca dahi..; memlekete gittigimde baktım.. :D
çok hesaplı idi. 15.000 tl gibi fiyata indi..ama çok eksigi vardı.Hem iyi anlayan birine gösteremedim..hemde ugraşacak zamanım hiç yoktu..Eger ugraşmak için zamanı ve imkanı olan varsa bakıp..inceleyip begenirlerse almalarını isterim..Bütün bilgiler bende mevcut..üzerime düşeni yapayım önce..arayan-bakan olursa diye.
araç bu..bilgiler paylaşılınca güzeldir derler ya..onun için soran arkadaşım olursa bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.
ilanı da bu
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-land-cruiser-4-4-arazi-araci-kaporta-yeni-boyandi-motor-yeni-elden-gecti-te/detay/

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

LC 64

LC 156

LC 77

LC 68

LC 73

Hayırlı olsun. Bir ara vx80'ler çok tutuluyordu, bu sebeple fiyatları yükselince daha eski araçlara yönelme var sanki.

olasiliksiz' Alıntı:
Hayırlı olsun. Bir ara vx80'ler çok tutuluyordu, bu sebeple fiyatları yükselince daha eski araçlara yönelme var sanki.

Teşekkürler Kürşat arkadaşım ..

vx80 ler herzaman tutulur..tutuluyor da..

belli fiyat aralıgında her aracın alıcısı vardır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR