Lincoln Navigator

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OTTO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,139

OTTO

Yeni Üye
Lincoln u listeye alınmamış bende ford gurubunda olduğu için buraya ekledim alalı 4 ay gibi oluyo ...

Etiketler
Ynt: LINCOLN NAVIGATOR

iyi dilekleriniz için teşekkürler forumda kimsede klavye yok galiba...

Ynt: LINCOLN NAVIGATOR

aracınızı hayırlı günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim,pek bildiğim bir araç değil siz de biraz özelliklerini yazarsanız benim ibi bilmiyenlere memnun olurum,çevremde bir kaç tane var bu araçtan ama garaj ve özel şöförlü gürüyorum demek lüks sınırı yüksek tekrar hayırlı olsun..

Ynt: Lincoln Navigator

teşekkürler
bikaç video offroad denemeleri

http://www.youtube.com/watch?v=lvRI3wuVhIk
http://www.youtube.com/watch?v=erbdAj4v7EE
http://www.youtube.com/watch?v=srhgUbS3Jnc

benim hayallerimin arabası. yıllardır bu arabanın hayranıyım. ençok sevdiğim özelliği hp gücü 7 koltuk olması. lüks özellikleri. ama arazide nasıldır bilmiyorum. helede 2010 modeli. bi kaçtane youtube da var. ama okdar off road yok 2010 modeli için. alabilecek gücüm yok ama sonuçta hayranlık.
güle güle kullan allah kaza bele vermesin.

ama imkanım olsa ilk almak istediğim ciptir kendileri :smiley:
sonra LR4
M GL
Q7

hepsinin tek özelliği 7 koltuk olması.
birde parça servis olmalı lincolnde bu yok. yani doğuda aracın bozulsa servis yok.
yedek parçada sıkıntısıda var sanırım

bilgilendirirmisin bu konuda

evet gücü lüksü 7 kişilik olması benimde favorilerim arasında off road dada şaşırttı beni süslü görüntüsüne rağmen hiç bir zorlanma emaresi yok en çokta karda merak ediyorum yapabileceklerini ..yedek parça ve usta konusunda hiçbir sıkıntım yok istanbuldan olmadı amerikadan her türlü parça temin ediyorum çokda para vermeden...
Allah gönlünüze göre versin navigatorun en kötü özelliği başka araç beğenemiyosunuz :smiley: örnek abimin X5 i...

bu video paylaşım sitelerinde izledim eski modellerinin ardaki performansını ama senin ilk düşen kardaki yırumlarını ve izlenimlerini merak ediyorum. sabırsızlıkla bekliyorum. bu araç ne kadar yakıyor. full depo ne kadar yol alıyor. vergisi nedir. merak ediyorum. parçaları pahalımı peki !!!

vergi indiriminden düşmüş hali ile yıllık 2000 civarı parça sıkıntısı yok çokta pahalı diil yedekleri vede çok keyifli ve konforlu sölemeden geçemicem :smiley:

Navigator bir jipten çok zırhlı personel taşıyıcı sınıfına giriyor sanırım :smiley: Kazasız belasız kullanmanız dileği ile

sevgili otto (isminizi yazmamışsınız o nedenle otto diye hitap ediyorum) gerçekten güzel bir araç hayırlı olsun güle güle kullanın.. videolarda heybetini belli ediyor hemen, ancak off-roadda bu hantallığı ve cüssesi dezavantaj olabilir. kırıldı mı toplaması da öyle, sanırım günlük kullanım için kullandığınız bir araç zaten, şunu merak ediyorum bu aracın benzin ve varsa lpg de ki kilometre başına yakıt tüketimini yazabilir misiniz ? jeepimi satarsam düşüneceğim suvlardan birisi, ancak hakkında fazla bilgim yok, bilgi verebilecek insanda yok gibi.. motor bilgilerini de yazarsanız sevinirim

teşekkürler

selamlar
aracınız çok güzel bendeki bmw 520 yi satarsam almayı düşünüyorum. araziden daha çok cadde kullanımıiçin fakat VERGİ, YAKIT, YEDEK PARÇA nın ciddi sorun teşkil edebileceğini düşünüyorum bu konular hakkında bilgi verebilirmisiniz? bir de sanayiye sık sık gitmek zorunda kalıyor musunuz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.