likya yoluyla ilgili bir soru

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bakogul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,609

bakogul

Ana Kamp
Yer
eskişehir(izmir-istanbul)
arkadaşlar merhabalar likya yoluyla ilgili konulara baktım ve sorumun cevabını bulamadım.likya yolunun çevre köylerinde arıcılık yapıldığını biliyorum.eylül ayında yürümeyi planlıyorum ama bir arkadaşımın uyarısı beni biraz rahatsız etti.eylül ayında köylüler arıları serbest bırakıyorlarmış ve arılar gerçekten çok rahatsızlık verebiliyorlarmış.arılar olsada ben yürümeyi planlıyorum ama yol arkadaşlarım vazgeçebilir.eylül ayında likya yolunu yürüyen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.arılar keyfi kacırıcak kadar rahatsızlık veriyorlarmı veriyorlarsada nasıl bir önlem alınabilir?

Etiketler

Ynt: likya yoluyla ilgili bir soru

Selam ,

Lykia yolunun ilk yarisini yaptim asiri siçak olmasina ragmen su ihtiyaclarini fazla almaktan çekinmeyin sakin !!! : Gökceören Phellos AntiPhellos Kas arasi 6 litre su tükettim oradan pay biçin arkadaslarima tembih etmeme ragmen hafife aldilar phellosta sulari bitti. sonrasini dusunun litresini 50 euroya satisa çikardim :smiley:)))

Köylü bir teyzemiz bana su sözleri aktarmisti baslangiçta : insanin yolda arkadasi su ile ekmektir , arilar kimseye bir sey yapmaz ama aranizda ariya alerjisi olan var ise bir sey diyemiyecem.

Eylül ayinda Lykia yolu uygun mu degil konusunda bir ip ucu verebilirim ama burada biraz reklam olmus gibi olur sana güzergah üzerindeki köylerde bilgi edinebilecegin telefon numaralarini verebilirim.

Gps verileri ve güzergah konusunda konakliyacagin yerleri,....konusunda, yardimci olabilirim mail ile silensius@gmail.com .

Avrupada her illerde ve köylerde bir "Tourism Info" vardir, Lykia yolu uzerinde "tourism info" imamlarimizdir :smiley:))))

Imamlarimiz ilk defa bir ise yaradilar. :smiley:)))

Eylül ayinda oralarda olcam kesinlesmedi hangi günler hama hiç düsünmeden giderim.

Saygilar

silensius

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri