Likya Yolu Ultra Maratonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaos Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,236

kaos

Yeni Üye
Yer
kocaeli
Likya Yolu Maratonu, Türkiye’de düzenlenecek ilk “ultra maraton” olma özelliğine sahip, yüksek mücadeleye dayalı uluslararası bir spor organizasyonudur. Toplam 509 km uzunluğundaki Tarihi Likya Yolu’nun yaklaşık 250 km’lik bölümünü kapsayan ve her gün bir etabı koşularak 6 günde tamamlanacak olan Likya Yolu Maratonu, parkurunun içinde barındırdığı ayırt edici özelliklerle dünyadaki başlıca ultra maraton destinasyonları arasında kısa sürede çok özel bir yer edinmeye adaydır.

http://www.likyayoluultramaratonu.com

ilgililere duyrulur.Bu tür bir maraton türkiyede bir ilk oldugundan türklere başvuru ücreti 500 euro ;D

Etiketler
Ynt: Likya Yolu Ultra Maratonu

Muhteşem bir deneyim olcağından hiç kuşkum yok. Kondisyonumdan sıkıntı duymasam katılmayı düşünürüm. En azından maratona katılmasam da tekrar gidip yürümeyi çok istiyorum

3 yıl önce bende sanırım yolda karşılaşmıştım seninle stateless... :p Ben kasım sonunda tekrar yürümek gibi bir planım war dilersen sende katılabilirsin...

http://www.likyayoluultramaratonu.com
Likya Yolu Ultra Maratonu
Her babyiğidin başarabileceği bir organizasyon gibi gözükmüyor bana,
Süre ve parkuru göz önünde bulundurduğumuzda gerçekten zor ve kırıcı.
Katılanlara şimdiden bol şans diliyor ve merakla bekliyorum.

waww ben bu haberi yeni görüyorum :smiley:
daha önce rafting triatlona katılmıştım ama bu tarz maratonu hiç düşünmemiştim. Ama madem Likya Yolunda yapılıyor artık düşünebilirim :D
Şu andaki tek amacım böyle bir organizasyona katılıyor olabilmek ve sonuncu da olsam tamamlayabilmek :smiley:
Hemen antrenmanlara başlamalıyım kaldı 5 ay :smiley:

ARKADAŞLAR,

€500 DEĞİL, €1000
ANCAK 1 TAKIM 4 KİŞİDEN OLUŞUYOR(EN AZ 1 BAYAN)
BERABER BAŞLAYIP BERABER BİTİRMEK GEREKİYOR.
KİŞİ BAŞI €250 DÜŞÜYOR.

İŞTE KURALLAR...

http://likyamacera.com/lmy/index.php?option=com_content&view=article&id=86&Itemid=195

SELAMLAR,
ULAŞ ÖNOL

size likya yolunun bitişinden bir iki fotoraf :smiley:)[attachment=1][attachment=1][attachment=1]

DSCN2051

parkur çok güzel geçilmesi keyifli olur ancak öyle yarış formatıyla aceleye getirerek değilde hani şöyle acele etmeden gezerek konaklayarak mangalla rakıyla keyfini çıkararak daha bir keyifli olur gibime geliyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR