LİDAM, Yetenekli Köpekler ve Sahiplerini Arıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aliozanc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,460
Ynt: LİDAM, Yetenekli Köpekler ve Sahiplerini Arıyor

Tanıştığımız ilk günden beri aranıza bir türlü fırsat bulup (iş yüzünden) katılamamanın üzüntüsünü yaşıyorum. Çalışmalarınızı takdir ile izliyor devamı konusunda başarılarınızı diliyorum. Tüm arkadaşlara kuçak dolusu selamlar...

Etiketler

BOBO' Alıntı:
Tabi seve seve
Saat kaçta ve tam olarak nerde ?

saat 12:00 gibi çavuşbaşı jandarmanın oraya gelirseniz ordan beni arayın tarif edeyim yada gelip alayım sizi. cumartsi beni aramanızda fayda var operasyon ve bunun gibi acil durumlar karşısında eğitim iptal olabilir çünki 0506 807 31 42

aliozanc' Alıntı:
saat 12:00 gibi çavuşbaşı jandarmanın oraya gelirseniz ordan beni arayın tarif edeyim yada gelip alayım sizi. cumartsi beni aramanızda fayda var operasyon ve bunun gibi acil durumlar karşısında eğitim iptal olabilir çünki 0506 807 31 42
Tamamdır Ozan.

Görüşmek üzere.

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

DSC 5564

DSC 5565

DSC 5567

DSC 5574

DSC 5575

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

DSC 5578

DSC 5580

DSC 5589

DSC 5591

DSC 5592

[attachment=2]
[attachment=1]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

DSC 5595

DSC 5597

DSC 5598

DSC 5600

DSC 5601

Burcu ve Burak bu hafta sonu yaptığımız Enkaz arama eğitiminde bizlerle birlikte olduğunuz için ve fotoğraf paylaşımı için teşekkürler, açıkcası yoğun tempo eğitim yapmaktan fotoğraf çekmeye vaktimiz olmamıştı...

aliozanc' Alıntı:
Burcu ve Burak bu hafta sonu yaptığımız Enkaz arama eğitiminde bizlerle birlikte olduğunuz için ve fotoğraf paylaşımı için teşekkürler, açıkcası yoğun tempo eğitim yapmaktan fotoğraf çekmeye vaktimiz olmamıştı...

Biz tesekkur ederiz.
Yeniden gorusmek uzere...

Toramania' Alıntı:
Biz tesekkur ederiz.
Yeniden gorusmek uzere...
Ozan biz teşekkür ederiz esas senin ilgi ve alakana... :smiley:
İleride daha yaralı olacağımız işler de bulunmak isteriz.

Selamlar.

Burak.

aliozanc' Alıntı:
Murat bey merhaba,

İstanbulda aktif çalışan bir ekibiz ve maalesef köpek eğitmek hatta arama köpeği eğitmek bilgi ve tecrübe ile sabittir. Şehir dışından böyle talepler geliyor zaman zaman ve eğer bulundukları yerlerde arama köpekleri ile uğraşan arkadaşlarımız varsa yönlendiriyoruz. Şuan için sadece İstanbulda oluşum içerisindeyiz maalesef ama sizinle tanışmak isterim mutlaka. Bu taraflara yolunuz düşerse beni aramanızı isterim. Saygılarımla 0506 807 31 42

istanbul dışında hangi şehirlerde yardımcı olabilecek arkadaşlar var belirtirseniz faydalı olur diye düşünüyorum. benim köpeğim yaşlandı ama bu amaç için yeni bir yavru edinmek te mümkün.

İzmir ve Ankarada ekip arkadaşlarımız var, eğer sözkonusu şehirlerden birinde iseniz beni arayın.
Ozan 0506 807 31 42

Merhaba arkadaşlar,

İlgisini çeken ve merak edenler için;

21-22 Mayıs 2011 tarihinde Ankara' da Uluslararası Arama Köpekleri sınavı yapılacaktır, sınava tahmini 20 köpek ve kullanıcısı katılacaktır. Sınavda Enkaz, alan,su ve iz takibi değerlendirmeleri olacaktır. Bilgilerinize.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR