lc prado düşünüyorum (+) ve(-) düşünceleriniz???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cabriosss Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 74,152
Ynt: Lc Prado Düşünüyorum (+) Ve(-) Düşünceleriniz???

Bence tamamen farklı araçlar. Yük Taşıma olayına girmeyecekseniz kesinlikle lc.
2005 ve sonrası mantıklı.
Söyle düşünün 8-9 yaşındaki bir araç Sıfır araçla aynı fiyatta ise bir kalite farkı illaki vardır.

Etiketler
Ynt: lc prado düşünüyorum (+) ve(-) düşünceleriniz???

OTV orani cok etkiliyor. .%10...% 120...

Merhaba arkadaşlar nihayet bende bir 4x4 almak istiyorum ve alma arifesine geldim sayılır daha önce buraya yazmıştım herkes sağolsun bana fikrini beyan etmişti sizden ricam bu 2 araç arasında kaldım bana yardımcı olursanız çok sevinirim :smiley:) Amacım % 80 uzun yol % 20 arazi olacak aklımda birde VW Toureg var ama onuda uzun yolda dağa konforlu olur diye almak istiyorum bana yardımcı olursunuz sevinirim...
2005 Toyota Land Cruiser 4.0 Prado 69.900 TL Galeriden satılık ikinci el - 220733626
2007 Toyota Land Cruiser 4.0 Prado 69.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 233176965

Arkadaşlar Merhaba!. Yeni üye oldum ama bütün prado yorumlarınızı zevkle okudum. Size birşey sormak istiyorum 2014 x5 kullanıcısıyım ama son 2 aydır ciddi anlamda prado kafamda yer edinmeye başladı ve aracımı değiştirmeye karar verdim. 2015 model prado almak istiyorum ama çevremden enteresan tepkiler alıyorum:smiley:) bmw nin konforunu prestijini bulamazsın pişman olursun şeklinde. Sizinde değerli yorumlarınızı almak istedim. Gerçekden pişmanlık yaşarmıyım yoksa geç kaldım diye dövünürmüyüm:smiley: fikrinizi sölerseniz çok memnun olurum.

Arkadaşlar Merhaba!. Yeni üye oldum ama bütün prado yorumlarınızı zevkle okudum. Size birşey sormak istiyorum 2014 x5 kullanıcısıyım ama son 2 aydır ciddi anlamda prado kafamda yer edinmeye başladı ve aracımı değiştirmeye karar verdim. 2015 model prado almak istiyorum ama çevremden enteresan tepkiler alıyorum:smiley:) bmw nin konforunu prestijini bulamazsın pişman olursun şeklinde. Sizinde değerli yorumlarınızı almak istedim. Gerçekden pişmanlık yaşarmıyım yoksa geç kaldım diye dövünürmüyüm:smiley: fikrinizi sölerseniz çok memnun olurum.

hocam x5 sınıfına göre konforlu ve performasnlı araç.
ama arazi taşıtından çok 4x4 sw ayarında bir araba.
x5 ile prado cok farklı klasmandalar. prado daha mekanik daha dayanıklı bı yapıya sahip.
prestij konusu görecelidir. volvo toyota vs bilinçli tüketici arabasıdır bence. :smiley:

hocam x5 sınıfına göre konforlu ve performasnlı araç.
ama arazi taşıtından çok 4x4 sw ayarında bir araba.
x5 ile prado cok farklı klasmandalar. prado daha mekanik daha dayanıklı bı yapıya sahip.
prestij konusu görecelidir. volvo toyota vs bilinçli tüketici arabasıdır bence. :smiley:

Kesinlikle arazi ve dayanıklılık konusunda pradonun tartışmasız üstün olduğuna katılıyorum. Ama insan bukadar para verincede prestij bekliyor malum insanlar çok acımasız eleştiriyor:smiley: insanı bilinçli tüketici olmamaya zorluyorlar:smiley:

Merhaba değerli gezenbilir müdavimleri

1997-2000 model toyota prado 3,5 benzinli kullanan varmı
yada bilgisi olan kronik sorunları ve yakıtı artısı eksisi hakkınada bilgisi olan varsa lütfen bilgi verebilirmi.
sahibinden com da satlık 99 model var ilgimi çekdi
baki selam

Merhaba değerli gezenbilir müdavimleri

1997-2000 model toyota prado 3,5 benzinli kullanan varmı
yada bilgisi olan kronik sorunları ve yakıtı artısı eksisi hakkınada bilgisi olan varsa lütfen
sahibinden com da satlık 99 model var ilgimi çekdi
baki selam

Kesinlikle arazi ve dayanıklılık konusunda pradonun tartışmasız üstün olduğuna katılıyorum. Ama insan bukadar para verincede prestij bekliyor malum insanlar çok acımasız eleştiriyor:smiley: insanı bilinçli tüketici olmamaya zorluyorlar:smiley:
Tabiki Prado...BMW den daha prestijli ki...X5 den sanki Miroglu veya polat alemdar vs...gibi bir tip inecek gibi hisseder olduk...Zenginim ben bakin bana tarzi...Daha arazi, daha guclu, daha doğacı bir duruşu olan tercih edilmeli.Bende dusunuyorum vx100 veya prado.

1997-2000 model toyota prado 3,5 sahibnden
ilanda var benimde dikkatimi çekdi sınıfının en az yakanı demiş ama ne yakdığını yazmamış
soracaktı galerici olunca vazgeçtim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR