Lassa competus A/T 195/80/15

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bill187 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,439

Bill187

Ana Kamp
Arkadaşlar bir hafta içinde bir aksilik olmazsa yükseltme ve büyük lastik planlarımı gerçekleştireceğim için şu an kullandığın 2010 sonu Lassa competus A/T 4 adet lastiği çok cüzzi, sembolik bir rakama(100TL gibi) işine yarayacak veya lastiği çok eskiyip sıfırlarına 1000TL gibi rakamlar veremeyecek bir arkadaşa vermek istiyorum.Normal ebattan AT olduğu için ince durmuyor ama 80 yanaklı olduğu için çapı daha büyük(orjinal ebat 205/70/15' e göre) ve yerden de orjinaline göre jimny'yi 1cm kadar yükseltmiş oluyor.Şehir içinde ve arazıde ortanın üstünde bir performansı var.Ben yazın kuru havalarda biraz sertliğinden şikayetçiydim ama genede beğenilen ve ortanın üstü kalitede bir lastik.Ben sadece 10 ay kullandım ve kesinlikle hiç birinde patlak, yama vs yok.Bu yazıyı fiyattan da anlaşılacağı gibi maddi bir beklentiyle yazmıyorum zaten.Bir köşede çürüyeceğine bir arkadaşın işine yararsa mutlu olurum.Özel mesajda atabilirsiniz.Saygılarımla...

Engin

Etiketler
Ynt: Lassa competus A/T 195/80/15

Engin bey aynı lastiği kullanıyorum, aracımdaki lastiklerde hasarlı olanlar var ve yenilemem gerekiyordu. Sizin içinde
uygunsa ben alabilirim. Aşağıdaki linkte aracımı fragmanda görebilirsiniz. Selamlar

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=93473.0;topicseen

Dün yazacaktım ancak hatırıma gelmemiş, 2 adette 195/80/15 ebata uygun kar paleti var.Jimny'nin arka lastiklerine takılıyor ve çok keyifli ve güvenli bir zincir tipi.Demir zincirler gibide kuru zeminde sıkıntı yapmıyor.50 km ye kadar kuru asvaltta bile gidebilirsiniz.Arayolda takayım anayolda geri sökeyim gibi bir durum yok.Aşşadaki desendeki gibi ve lastiği tam olarak ikici bir kalıp gibi sarıyor ve özellikle arkadan lastikler çok farklı ve hoş duruyor.Geçen kış bu paletlerle komşuların yokuşta kalan araçlarını çekmiştim ;) Kış tatili düşünenlere birebir.4 çekişe bile gerek duymayacaksınız.Desen tipi anasayfadaki görsel gibi;

http://www.snowtech.com.tr/kaucuk-snowtech_kaucuk_karpaleti_nedir.html

Kutusunda durmakta.Toplam 100km yol yapmıştır en fazla.Onuda 50TL gibi sembolik bir rakama vereceğim.Talibi varsa buyursun yoksa apartman boşluğunda yatacak.Dediğim gibi amacım birilerinin işine yaraması yoksa 50 TL bir şey ifade eden bir rakam değil diye düşünüyorum.

Bu arada Güngör bey, lastikleri almak isterseniz haftaya bir aksilik olmazsa bu işlemlere girişildikten sonra sökülen lastikleri apartman boşluğuna kaldırıcam.Evim Ankara Söğütözünde gelir, görürsünüz beğenirseniz ve hakkaten işinize yarayacaksa alır götürürsünüz.Saygılarımla...

Arkadaşlar 4 lastik+2palet 250TL ye satılmıştır.Burdan bir arkadaşa veya Jimny'ci bir dosta olsa daha uygunada verecektim.Kısmet değilmiş.Bilginize..

Arkadaşlar bir hafta içinde bir aksilik olmazsa yükseltme ve büyük lastik planlarımı gerçekleştireceğim için şu an kullandığın 2010 sonu Lassa competus A/T 4 adet lastiği çok cüzzi, sembolik bir rakama(100TL gibi) işine yarayacak veya lastiği çok eskiyip sıfırlarına 1000TL gibi rakamlar veremeyecek bir arkadaşa vermek istiyorum.Normal ebattan AT olduğu için ince durmuyor ama 80 yanaklı olduğu için çapı daha büyük(orjinal ebat 205/70/15' e göre) ve yerden de orjinaline göre jimny'yi 1cm kadar yükseltmiş oluyor.Şehir içinde ve arazıde ortanın üstünde bir performansı var.Ben yazın kuru havalarda biraz sertliğinden şikayetçiydim ama genede beğenilen ve ortanın üstü kalitede bir lastik.Ben sadece 10 ay kullandım ve kesinlikle hiç birinde patlak, yama vs yok.Bu yazıyı fiyattan da anlaşılacağı gibi maddi bir beklentiyle yazmıyorum zaten.Bir köşede çürüyeceğine bir arkadaşın işine yararsa mutlu olurum.Özel mesajda atabilirsiniz.Saygılarımla...

Engin
Lastik duruyormu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR