Land Rover Parça Kataloğu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan schweps Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,249

schweps

Zirve
Merhabalar,
Linkte çeşitli Land Rover modellerinin parça kodlarını bulabilirsiniz.
http://lrcat.com/
Rusça yazılar da var ama resimler ve parça kodları anlaşılır durumda.

LR CAT.jpg

Etiketler
Ynt: Land Rover Parça Kataloğu

bende orjinal türkçesi var isteyene mail olarak gönderiyorum şenol bey bu konuda çok başlık açıldı ve her defasında isteyene yolluyorum size de yollarım isterseniz

İyi günler
Sy Şahin
Bana da gönderebiliseniz çok memnun olurum.
Saygılar

özay bey,
sizde parça kataloğu mu var yoksa kullanıcı el kitabı ya da bakım el kitabı mı var?
yanılmıyorsam sadece defender için olduğunu yazmıştınız.
linkteki siteye girip içeriğine gözattıktan sonra görüşünüzü tekrar paylaşırsanız sevinirim.

şenol bey bende defender var haklısınız belki yazmakta acele ettim ama genellikle kullanılan defender ve defenderla ilgili yedek parça,kullanım,atölye el kitabı yani ne ararsanız var tüm serileri için.neyse ben yine hata yapıyorum galiba...

merhabalar;
land roverla ilgili katalogu mail olarak atabilirmisiniz acaba, son bir haftadır iyice land roverlara sarmış durumdayım, sonumuz hayrolsun.

Defender bakımına yönelik faydalı bir site daha.
Land Rover modellerine ait bakım, kullanım manuelleri, parça katalogları ve çeşitli dokümanlar mevcut.

http://www.repairmylandrover.co.uk/download-section

Örnek olarak ekte defender'lara özel, su alan bölgelere müdahale için yol gösteren bir servis manueli var.

İşe yaraması dileğiyle.

Ekli dosyalar

• Defender_Water_Ingress_Manual.pdf
    565.6 KB · Görüntüleme: 301

Ben forumda bulamadım burada dursun lazım olur Türkçe ve İngilizce, benzinli ve dizel tüm parçalara ait şema ve parça numaraları var ekledim

Ekli dosyalar

• katalog_defender.pdf
    18.6 MB · Görüntüleme: 119

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri