Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 304
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,464

Etiketler
freelander sorunlarıyla uğraşmaya değer mi sizce, buna değer diyebiliyor musunuz, bu aracı almayi düşünüyo rum,fikir verir misniz

2005 HSE td4 aldim. gayet seri. Iotomatik sznzumanda Cok iyi masallah. Tank gibi duruyor. Ufak tefek rutuslar yapiyorum. Daha guzel olacak.

Merhaba, 2005 model Freelander SE sahibi oldum 1 ay oldu. Benim sorunum sunroof un alt bölumlerinde paslanma ve dökülme var. Sunroof u sökmek icin tavan dosemesinin sokulmesi gerektigi soylendi.. Acaba dösemeyi sokmeden yukaridan sökme imkani varmidir.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alt tarafı derken?Cam kısmı çerçevesi saç ,plastik ayaklara a tuturulu 3 er vida ile yanlardan,vidaları (yıldız vidalar)sökünce cam komple alınıyor üst taraftan ,o çürüyen yerler cam a yapışık ve beraber satılıyor ne yazık ki

Merhaba bende 2005 td4 var fakat bir problemi var beni üzen ..vitesi d ye getirince ekranda f4 yanıyor vites d ve n birlikte Yaniyor biraz vitese oynayınca düzeliyor yine oluyor yine yine..... tabı göstergede eğim iniş sarı yanıyor ozaman fakat vites geçişlerine hiç bir sıkıntı yok bilgisayarda vites mekanizması cıktı komple değişti yine aynı hata acaba bu vites körüğü kapak tan olabilirimi ön pim kirik geri cektipinde vitesi biraz kalkıyor ön tarafı bu konuda fikri olanın tavsiyelerini dinlemek isterim

Merhaba Bende Freelander 2,5 V6 Otomatik vites alarak aranıza katıldım.HB araçlardan sonra ilk deneyiyim olacak.Hayırlısı inşallah.

Aranıza 2006'dan beri sahibi olduğumuz 2000 model 1.8l ile katılmış bulunmaktayım

IMG 0952

IMG 0926

ARKADAŞLAR HERKESE İYİ GÜNLER.2006 MODEL LANDROWER FRELENDER 2.0 T4D HSE MODEL ARACIMI SATIYORUM.ARABAMDA HASAR KAYDI YOKTUR TEMIZ SANZIMAN MOTOR COK IYIDIR 270.000 KMDE ARABAM.0534 677 41 96 NUMARAM ILGILENEN ARKDASLAR ARASINLAR.

Cb0e4bf0 e011 4d04 a981 3489b06e6f49 image for silan 7263114 1920x1080

5d4fb5d5 39de 4906 b310 4e7c00bb825c image for silan 7263114 1920x1080

Selamlar herkese, 2003 model otomatik dizel 186 bin km de olan land rover freelander 2.0 td4 aracımı satıyorum.

Aracın önceki sahibi de yakınımdı, kazasız değişensiz orijinal bir araç.

Full paket olan aracın çalışmayan ya da sıkıntılı bir aksamı yoktur. Bakımları düzenli yapılmıştır.

En son yaklaşık bir ay önce bakımları yapıldı. Faturalar mevcuttur.
0532 308 28 69

İstanbulda iyi bir freelander ustası tavsiye edecek bir varmidir acaba işinin ehli soymaya değil arızayı bulmaya endexli bir usta arıyorum

Merhabalar.Land rover freelander'ı araştırıken bu siteye rastladım forumlardaki yorumlardan da fadalandım bende bir freelander td4 aldım.4X4 düşünenlere tavsiye edebilirim şehir içi gayet iyi bana göre arazidede pek sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.Herkeze kazasız belesız yolculuklar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri