Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 304
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,498
Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

güle güle kullanın. bir de a/t lastik takın. süper olur. bende de bf goodrich a/t lastik var. hem görüntü hem de performans olarak çok memnunum.

Etiketler

barrettm82a2' Alıntı:
güle güle kullanın. bir de a/t lastik takın. süper olur. bende de bf goodrich a/t lastik var. hem görüntü hem de performans olarak çok memnunum.

Tesekkurler Serdar bey, Kesinlikle bende A/T lastik dusunuyorum, su an Nijeryadayim dondugumde yukseltme kitini taktirdiktan sonra Lastikcinin onune cekip en uygun ebatta lastiklerin boyutunuda buyuterek bir lastik takmak istiyorum... birde Serdar bey Lastikleri Ankardaan mi aldiniz? aldiysaniz Nerden aldiginizi soyleye bilirseniz sevinirim...

evet ankaradan aldım. 2012 şubat ayında iskitlerden çiftçi ticaretten almıştım. orjinal lastikler 215/65/16 idi, ama ben 225/70/16 taktım. o zaman çok iyi fiyata almıştım, son bir takım kalmıştı ellerinde. lastik başına bf goodfich bayisinden 50 tl daha ucuza vermişlerdi. döndüğünüz zaman yerini tarif ederim.

benim canavar da bu arkadaşlar...

20120701 182528

arkadaşlar, Freelandırıma hurdacılardan orijinal bir tane çeki Demir'i bulup taktım landrover I'n orijinal çeki Demir'i, ruhsata işletmem gerekiyor, kimi bulsam 500 TL ye hallederiz diyorlar. proje çizimi v.s. orijinal olduğu için bu projeyi başka bir yerden elde edemezmiyim veya bunun başka bir çaresi varmı?

Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba Kaç Kişiyiz ?

Değerli arkadaşlar merhaba.
Bu ortama katılmak istedim: Gördüğüm kadarıyla, iyi niyetli paylaşımlar ve yardımlar söz konusu.
Bende 2005 TD4 SE var. 1 sene önce Bursa'dan aldım. Araçtan memnunum. Uzman değilim, araçtan mekanik yönden pek anlamam ama almak isteyenlerin soruları olursa ( memnuniyet, yakıt, alırken nelere dikkat edilir, araç perfonmansı gibi konularda) her zaman yardımcı olmaya çalışırım.
Rize'de yaşıyorum.
Aracımın fotoğrafını da paylaşmak istiyorum.
Selamlar.

62998 10151472342603971 1609420470 n

merhaba,
bende aranıza yeni katıldım, bende de zj vardı sattık bir ara verdik ama 4x4 olmadan olmuyo yine kıyıdan köşeden bulaştık :smiley: şimdiki 2000 model 1.8 free landerimden memnunum alırken usta korkuttu harelet problemi için ama araca düzgün bakıp hakkını verirsen uzunca bir zaman sana itaat eder birde bir tiyo duydum ve araçta uyguladım , araçta normal antifiriz ( mavi olandan )vardı harelet göstergesi gidip geliyordu en son pembe antifiriz koydurdum şimdi sistem sıkıntısız çalışıyor bilmem belki işinize yarar
saygılarımla :smiley:

Fotoraf0996

Öncelikle herkese merhaba, ismim Orçun manisalıyım gezenbilir.com a daha önce üye oldum ancak birçok konuyu takip ediyordum yazmak şimdi nasip oldu :smiley: ve bu forum bana çok şey kattı diyebilirim. Gectiğimiz hafta sonu hayalim olan Land Rover 2001 Freelander td4 sahibi oldum. Fotoğrafları önümüzdeki günlerde paylaşacağım.

Hayırlı olsun arkadaş.
Landrover alan bir daha onu bırakamaz.
Tutku halini alır.
Seversin.
Sen de seversin.
Gizlice seversin.
Gizlice okşarsın.
Kendi arabana uzaktan bakarsın.
Bazen temizlersin bazen kirli bırakırsın.
Tüm Freelanderları görürsün.
Heyecan hep devam eder.
Dünyanın en iyi arabası değildir ama sana en iyi araba olarak gelir.
"Bu araç benim aradığımdır" dersin.
"Tam bana göre" dersin.
Neden aldığını en iyi sen bilirsin.
Başkalarının anlam veremediğini görürsün.
Seni çekemeyen çok olur ama çaktırmazlar hesapta.
Sana selam vermeyenlerin artık selam vermeye başladığını görürsün.
Birçoklarının ise bakışlarının değiştiğini farkedersin.
"Hayalimdi, gerçek oldu", dersin.
Şükürler olsun sana ey güzel Allah'ım..
:smiley: :smiley: :smiley: ;) ;) ;) :D :D :D 8) 8) 8)

İbn Arabî' Alıntı:
Hayırlı olsun arkadaş.
Landrover alan bir daha onu bırakamaz.
Tutku halini alır.
Seversin.
Sen de seversin.
Gizlice seversin.
Gizlice okşarsın.
Kendi arabana uzaktan bakarsın.
Bazen temizlersin bazen kirli bırakırsın.
Tüm Freelanderları görürsün.
Heyecan hep devam eder.
Dünyanın en iyi arabası değildir ama sana en iyi araba olarak gelir.
"Bu araç benim aradığımdır" dersin.
"Tam bana göre" dersin.
Neden aldığını en iyi sen bilirsin.
Başkalarının anlam veremediğini görürsün.
Seni çekemeyen çok olur ama çaktırmazlar hesapta.
Sana selam vermeyenlerin artık selam vermeye başladığını görürsün.
Birçoklarının ise bakışlarının değiştiğini farkedersin.
"Hayalimdi, gerçek oldu", dersin.
Şükürler olsun sana ey güzel Allah'ım..
:smiley: :smiley: :smiley: ;) ;) ;) :D :D :D 8) 8) 8)
Vaayy süper anlamlı bir yazı gercekten, Teşekkür ediyorum tekrar

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım geçen ay 2001 model 2.5 v6 freelander aldım lpg li bana bilgi verebilecek olursa sevinirim iyi günler

Bende siyah 2.0di 2000 model var.
Saygılar

Merhaba arkadaşlar, Tekirdağ 'dan 2003 TD4 Otomatik HSE yeniyim burda herkese selamlar... Yan basamakları çıkardım orijinal değildi.

Forumfree

Fsdfsdfdsf

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri