Land Rover Defender 110 El Kitapları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gevis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,068

Etiketler

Ynt: Land Rover Defender 110 El Kitapları

Arkadaşlar ,
herkese teşekkürler kitapları PDF formata çevirdim yakında kullanımınıza sunacağım

günay bey, parçaların çoğu uyacaktır. uymsada tamir ve bakım ile ilgili oldukça bilgi ve fikir verecektir. ayrıca gelecekte defendere tercih etmemizde mümkün olabilir. teşekkürler

Sevgili dostlar,
bulduğum tüm siteler kitap başına 100 mb'a kadar upload imkanı veriyor bu nedenle kitapları bölmek zorunda kalacağım.Bu arada bölmeden bir yer bulup yüklemenin araştırmasına devam ediyorum.
Engeç bu hafta sonu yüklemeyi ve size link vermeyi sağlamaya çalışıyorum.
Herkese selam.

Değerli dostlar
ben hafta sonu uğraştım ama tek parça olarak yayınlanmasını beceremedim.
Sayın dostum Reha bey yayınlama işini sağlamaya çalışacak ben dosyaları ona yolladım.
Eh işin uzmanı zaten o idi ama kendisine yük olmak istememiştim beceremedim.
Gecikme için kusura bakmayın.
Herkese selam.

Sevgili Land Rover Defender sevdalıları nihayet Defender el kitapları nın PDF Formatına aşağıdaki linkten ulaşabileceksiniz ve indirebileceksiniz.
Bu konuda sevgili dostum sayın Reha Beye büyük katkısıyla bu dökümanları kendi sitesinde yayınlayarak grubumuza kazandırdığı için teşekkür ederim.

http://rehayurdakul.com/publish/documents/

hayırlı olsun

Ynt: Land Rover Defender 300tdi 110 El Kitapları

Hepinize selamlar;
Türkiyede kullanılan satılan LR Defender 300tdi lardan içinden Türkçe El Kitapları çıkan varmı?
Servis veya Kamu dan çıkma olabilir. Varsa bu kitapları pdf yapımında destek olabilirim.
Düz dizelin jpg lerini gördüm kitaplarıda var. elinize sağlık . pdf konusunda yardımcı olabilirm..
AKAmurat
www.aka.org.tr
Saygılar..

LR ci arkadasim emegine saygi , ellerine saglik derim cok süper bir hizmet yapmissin .....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri