L200 yükseltme ile ilgili

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pacha Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,198

Etiketler
Ynt: L200 yükseltme ile ilgili

Selam,aracınızı güle güle kullanın.2008 l200'ümü huma otodan aldığım ironmanin kiti ile yaklaşık 6cm kadar yükselttim.Ayrıca standart üzerinde olan245/65/17 lastikleri 265/70/17 cooper discoverer at3 lastik ile değiştirdim.Bu hali ili araç yaklaşık 9 cm yükselmiş oldu. Bir önerim de karter korumayı değiştirmeniz olacak. Standart hali ile aracınızın en zayıf noktası ve altında ön diferansiyel duruyor. Okuduğum kadarı ile birkaç kişi differansiyeli haşat etmiş. Araç bana göre hard offroad aracı değil.Nedenide zayıf kalacağından değil,yedek parçaların pahalılığından dolayı.Ama çok iyi bir kamp,av ve ekspedisyon aracı olur.

Güle güle kullanın, kazasız belasız günlerde. Araç yükseltme işini mutlak suretle bu işi bilen profesyonellere yaptırın, zira hiç şakaya gelmez...

''Garage'' bölümünde 2007 model hazırlanmış bir l 200 var. Daha önce bakmadıysan bir göz atın isterseniz.

yardimci olmak için bi kaç resim eklim...
0532 297 87 81..

Resim 001

Resim 008

ilyas abi ben BURAK(YÜCELİN YİĞENİ) :smiley: NİSSAN PATHFINDER I OLAN :smiley: BU BEYAZ ÇETİN ABİNİN ARABA DEĞİLMİ?GELİCEM ZATEN SANA ABİ...TEK DOĞRU YOL İLFER OTO ;)

destekle destekle bakiim,sanki sen çok arayıp hatır soruyorsun.benim seni aradığımın yarısı kadar sen arasaydın şimdi telekomdan plaket almıştın. ;D ;D ;D ;D ;D

get ile sınır 2 cm ile 7 cm yükseliyor. Daha fazlasını koymak sadece arac süspansiyonu yok ediyorsun
2 cm ile nasıl 7 cm yükseliyor onu anlıyamıyorum bi açıklıyabilirmisiniz
2cm bildiğimiz 2cm ise 7 cm bildiğimiz 7cm ise
2 olan bişe nasıl 7 oluyor
geçekten anlamadığım için soruyorum

2007 model 4*4 L200 ü geçen hafta aldım ve sizden bu yükseltme ile ilgili biraz yardım istiyorum...
Yaptığım bazı araştırmalarda 1600 ile 3500 tl arasında değişen kitleri duydum bunlar arasında ne gibi farklar vardır acaba?Kalite vs. gibi
Veya ne gibi yükseltme şekilleri var ve önerirsiniz..Offroad yapmicağım sadece avda işime yarayacağını düşünerek bana yardımcı olursanız sevinirim...
Ucuz saçma sapan kitlerden kesinlikle uzuk durun hayat güvenliginiz icin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri