L200 Navigasyonlu Kameralı Multimedya Sistemi Hk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kocaali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,793

kocaali

Mitsubishi L200 4x4
Yer
Bursa
2007 model L200'üme navigasyonlu, geri görüş kameralı, bluetooth'lu vs. bir multimedya sistemi takmak istiyorum. İnternetten araştırdığımda ekranı ve teyp ünitesi birbirinden bağımsız bazı cihazlar çıkıyor karşıma. Yani teyp ünitesi aracın orjinal teyp gözüne, ekran da mevcut yol bilgisayarı pusula vs olan ekranın yerine takılacak şekilde... Bu tarz bir cihaz taktıran var mıdır? Varsa yorumlarınızı, tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

- cihazın montajı esnasında kablo kesip biçmek gerekiyor mu yoksa soketlerle kolayca bağlantı yapılabilir mi?
- mevcut yol bilgisayarı ekranının olduğu kısmı sökmek ve yeni cihazı monte etmek basit bir işlem mi? Ek parça gerektirir mi?
- ve genel olarak bu işlemi tasiye eder misiniz?

headunit_dvd_gps_Mitsubishi_L200.jpg

Etiketler

Bu cihaz 2007 modele olmuyor mevcut bilgisayarı okumuyor 2008-2013 arası icin uygun bilginize

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: L200 Navigasyonlu Kameralı Multimedya Sistemi Hk.

WARRIOR 2007' Alıntı:
Bu cihaz 2007 modele olmuyor mevcut bilgisayarı okumuyor 2008-2013 arası icin uygun bilginize

kritik bir bilgi, çok teşekkür ederim.

ancak mevcut bilgisayardaki menzil, tüketim, sıcaklık, basınç, irtifa vs gibi bilgilerden vazgeçebilirim diye düşünüyorum. Bu sıkıntı haricinde başka bir olumsuz yönü var mıdır bildiğiniz?

Bu cihazlardan bende takdırdım markası navitech tam 4 sefer servise gitti sürekli kitlenme kapatamama ve takılma problemi yaşadım. sonunda orjinal teype geri döndüm :(

En iyi cihaz zetec problemsiz çalışır yol bilgisayarını iyi bir usta orjinal teyp yerine alır makineyi bilgisayarın olduğu yere taktirirsiniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sanırım cihazınız şu ilandaki cihaz... oldukça güzel görünüyor aracınızda..

geri görüş kamerası da kullanıyor musunuz? ilanda bağlanabildiği yazıyor da..

bir de cihazın montajını yaparken bir yerleri kesip biçmek gerekiyor mu yoksa bilgisayardan boşalan boşluğa direk oturuyor mu?

http://www.hepsiburada.com/liste/xetec-ds-6202-62-inc-dokunmatik-ekran-navigasyon-multimedya/productDetails.aspx?productId=otaytds6202&categoryId=60001687

Geri vites kamerası takılıyor sıkıntı yok,kesip biçmeye gerek yok orta konsola oturuyor sadece konsolun üstüne cihaz için ayrı bir çerçeve alıyorsunuz 150 TL ücreti var.

Ahmet bey merhaba İstanbul'da mı montaj yaptırdınız?
İstanbul'da ise ustanıza nasıl ulaşırız, bilgi verirseniz sevinirim.
Saygılar.

Merhabalar yeni konu acmaktansa bu basliktan devam etmek istiyorum konu biraz eski ama umarim yardimimci olurlar bende mevcut cd calarin yerine yol bilgisayarini indirmek istiyorum bunu icin her hangi bir cerceve varmidir

2007 model L200'üme navigasyonlu, geri görüş kameralı, bluetooth'lu vs. bir multimedya sistemi takmak istiyorum. İnternetten araştırdığımda ekranı ve teyp ünitesi birbirinden bağımsız bazı cihazlar çıkıyor karşıma. Yani teyp ünitesi aracın orjinal teyp gözüne, ekran da mevcut yol bilgisayarı pusula vs olan ekranın yerine takılacak şekilde... Bu tarz bir cihaz taktıran var mıdır? Varsa yorumlarınızı, tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

- cihazın montajı esnasında kablo kesip biçmek gerekiyor mu yoksa soketlerle kolayca bağlantı yapılabilir mi?
- mevcut yol bilgisayarı ekranının olduğu kısmı sökmek ve yeni cihazı monte etmek basit bir işlem mi? Ek parça gerektirir mi?
- ve genel olarak bu işlemi tasiye eder misiniz?

headunit_dvd_gps_Mitsubishi_L200.jpg
Konu biraz eski ama Bende bu konuda yardim istiyorum mevcut cd calarin yerine yol bilgisayarini indirmek istiyorum varmi cercevesi falan

Tamamen el yordamı ile oturtuluyor özel bir parça çerçeve yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR