L200 kısa kasa

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enbay1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,179

enbay1

Kamp I
Yer
Ankara
L200 ve benzeri pikaplarda arka kasayı kısaltan gördünüz mü ? yarışçının birinde görmüştüm ama o fotoyu bulamadım. ağır yük taşımamak şartıyla demir profille desteklenmiş fiberglastan kısa bi kasa yaptırsak, muayene , ruhsat işletme vs. problemleri çıkar mı ? yani hatchback arabanın bagajı gibi kullanmak için. offroad gezilerinde pikap kasası biraz dezavantaj gibi görünüyo da.

Etiketler
Ynt: L200 kısa kasa

Size fikir olsun diye resimleri gönderiyorum ama muayeneden geçermi bilmiyorum sıkıntı olmaz herhalde proje ile

Tri 3

Tri 4

Tri 6

Tri 7

Ynt: L200 kısa kasa

Güzel, örnek için teşekkürler. Aratmama rağmen bulamamıştım. Bi de 10-15 cm daha kısaltılmış örneği vardı Türkiye'de ama bi daha göremedim. Siyah L200 idi.

Sırf şu pickup ları eşşek ölüsü gibi upuzun yaptıkları için doğru dürüst araç bulamıyoruz, ya saçmasapan ölü araçlara dünya şişirilmiş para istiyorlar, ya da üreticiler böyle herşeyi güzel ama boyu fazla uzun hilkat garibesi gibi araçlar koyup satıyor, L22, RANGER, HILUX vb hepsi gereksiz uzun, yap şöyle kısa şasi tek kabin/çift kabin bir şeyler, koy da alalım. Bu kısaltma mevzusu cidden çok iyiymiş, umarım yaygınlaşır ve böyle modeller de fabrikasyon çıkar ve ülkemize gelir, bi de burda da doğru düzgün fiyattan satılır. (daha yazarken inanmadım ya neyse :smiley: ) paylaşım için teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR