L200 Bigfoot

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ProntoBasso Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 498
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 152,591

Etiketler
Ynt: L200 Bigfoot

285/75/16 33/11.5 ölçüsüne denk geliyor bir arkadaşımın l200 ün de 33/13.5 var ve biraz yükseltme ile sorunsuz bir şekilde kullanıyor

İlk etapta yapılan amortisör üzerine spacer yardımıyla yükseltme işlemini halen tavsiye etmetemisiniz acaba ?

Selam arkadaşlar 5 ay kadardır iş nedeniyle Italyadayım, yarın dönüyorum kısmetse, döndüğüm gibi 10.000lb vinç, snorkel ve geniş dodik alacağım, fotoğrafları buradan paylaşırım.
Herkese selamlar sevgiler...

ProntoBasso' Alıntı:
Selam arkadaşlar 5 ay kadardır iş nedeniyle Italyadayım, yarın dönüyorum kısmetse, döndüğüm gibi 10.000lb vinç, snorkel ve geniş dodik alacağım, fotoğrafları buradan paylaşırım.

Selam Mert.

Tekrardan aramızda olman çok güzel.

Bana kalırsa sen aracı satarak işe başla gerisini zaten her türlü yaparsın. ;)

ProntoBasso' Alıntı:
Ben de Mert nerelere kayboldu diyordum. Hoşgeldin aramıza :smiley:

Selamlar, bugun snorkel taktirdim, L200 snorkeli Huma otoda 163 lira %10 da iskonto yaptilar 146 liraya snorkel almis oldum herkese tavsiye ediyorum gercekten cok kaliteli ve kalin saglam bir snorkel, fiber degil ABS bu nedenle daha saglam. Icinden tum montaj aparatlari sablonu kelepceleri civata ve percinleri komple cikiyor.
Ilginc bir sekilde snorkel takildiktan sonra arabanin motor sesi degisti, daha tok bir motor sesi cikmaya basladi. Gaz verdikce snorkelin agzindan tok bir homurtu geliyor.
Yakin zamanda fotograflari eklerim.
Bu arada dun racechip pro siparisi verdim. Sanirim 2 hafta icinde elimde olur.
Bildiginiz gibi drakebox2 den memnun degildim, yuksek devirlerde yigilma ve dip gazda siyah duman atma problemleri vardi.
Firmaya attigim maillerden bi sonuc alamadim cok ilgisizlerdi son attigim maile cevap vermeye bile tenezzul etmediler...
Birde 5 ay once araci 1 saatligine bir arkadasima odunc vermistim araba otobanin ortasinda stop etmis bi anda ve geri geldiginde servis isigi yaniyordu boxi sokup taktim isik sondu ama tum bunlar beni iyice soguttu ve her an acaba bisey olurmu diyerek gezmektense sokup kurtulmaya karar verdim.
Ayni sorunu yasayan kullanicilardan onlarca mesaj aldim bu donem icinde. Kisacasi Drakebox bizim araclarla uyumsuz.
Racechip ise Almanya menseili bi firma ve alman mali icinde kullandiklari entegre drakeboxa oranla cok daha fazla parametreyi tune etme ve birim zamanda daha cok hesaplama yapma kapasitesine sahip, firma oldukca guven verici internette bircok memnun kullanici yorumu ve video bulmaniz mumkun. Baska forumlarda l200 ile sorunsuz kullanan arkadaslarimda mevcut dolayisiyla bu firmayi denemeye karar verdim.
Umarim husrana ugramam.
Gorusmek uzere.

ProntoBasso' Alıntı:
Selamlar, bugun snorkel taktirdim, L200 snorkeli Huma otoda 163 lira %10 da iskonto yaptilar 146 liraya snorkel almis oldum herkese tavsiye ediyorum gercekten cok kaliteli ve kalin saglam bir snorkel, fiber degil ABS bu nedenle daha saglam. Icinden tum montaj aparatlari sablonu kelepceleri civata ve percinleri komple cikiyor.
Ilginc bir sekilde snorkel takildiktan sonra arabanin motor sesi degisti, daha tok bir motor sesi cikmaya basladi. Gaz verdikce snorkelin agzindan tok bir homurtu geliyor.
Yakin zamanda fotograflari eklerim.
Bu arada dun racechip pro siparisi verdim. Sanirim 2 hafta icinde elimde olur.
Bildiginiz gibi drakebox2 den memnun degildim, yuksek devirlerde yigilma ve dip gazda siyah duman atma problemleri vardi.
Firmaya attigim maillerden bi sonuc alamadim cok ilgisizlerdi son attigim maile cevap vermeye bile tenezzul etmediler...
Birde 5 ay once araci 1 saatligine bir arkadasima odunc vermistim araba otobanin ortasinda stop etmis bi anda ve geri geldiginde servis isigi yaniyordu boxi sokup taktim isik sondu ama tum bunlar beni iyice soguttu ve her an acaba bisey olurmu diyerek gezmektense sokup kurtulmaya karar verdim.
Ayni sorunu yasayan kullanicilardan onlarca mesaj aldim bu donem icinde. Kisacasi Drakebox bizim araclarla uyumsuz.
Racechip ise Almanya menseili bi firma ve alman mali icinde kullandiklari entegre drakeboxa oranla cok daha fazla parametreyi tune etme ve birim zamanda daha cok hesaplama yapma kapasitesine sahip, firma oldukca guven verici internette bircok memnun kullanici yorumu ve video bulmaniz mumkun. Baska forumlarda l200 ile sorunsuz kullanan arkadaslarimda mevcut dolayisiyla bu firmayi denemeye karar verdim.
Umarim husrana ugramam.
Gorusmek uzere.
Merhaba
Şnorkel Fotosu var mı?
Selamlar

nitroces' Alıntı:
Mert hayırlı olsun. Bende taktırdım ,memnunum.Mete ile malezyadan getirtimiştik.Ozman humo otoda yoktu olanlarda pahalı idi.Çok hesaplı taktırmışsın.
:smiley:) Bize malezyadan aldırtanda Mert zaten:smiley:)) Keşke bekleseydik ;D
Hayırlı olsun Mert Hoşgeldin.... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR