Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 213,697
Sevgili Haşmet sende Poyrazlar buluşmasına gelirsen eski kadroyu hemen hemen tamamlamış oluyoruz.
Yanlış hatırlamıyorsam 2012 yada 2013 buluşmamıza katılmıştın.Çadır malesef işletme kabul etmiyor.Aslında yarım ağız aranıza çadır atabilirler diyor ancak biz önceden kabul edip sonradan mahçup olmayalım diyoruz selamlar.

Son düzenleme:

Etiketler
Mesut abi bak bakalım bu fotoda ne kadar hile var:rolleyes:

0

.

Ha bre koçum, maaşallah !..
Hani makina yatay tutulsaymış, kadraja bile sığmayacakmış. :yum:

Yaa canım aslında ben, balık büyük değil, sen küçük çıkmışsın falan demek istemiştim zaten.. :p
Sen yanlış anladın galiba ?...:yum:

.
Mesut abi etkinliğimize katılacak olan Şadan abi geçen sene etkinlik sabahı tuttuğum balıklara ve boylarına şahitlik edebilir;);)

Bizim plannımız tutmadı, ancak Cumartesi sabahı çıkabiliyoruz. O kadar yolu Cumartesi git, Pazar dön pek mantıklı değil. Sizlere iyi eğlenceler, keyifli kamplar diliyoruz :smiley:

Yücel hocam her gün bu sorular geliyor malesef Orman işletmesi bu konuda esnemiyor.İstersen gel aramızda kaybolursun çadırla ancak olumsuz bir durumda bize sitem etme.

Bir gece için gelecek olunca karavanı yerinden çıkarmak bile zor geliyor. Çadır daha pratik mevsim de uygun. Neyse bakalım...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir gece için gelecek olunca karavanı yerinden çıkarmak bile zor geliyor. Çadır daha pratik mevsim de uygun. Neyse bakalım...

Arka 2 li koltuğu söküp , araç içinde yatabilirsiniz .

Benim kangoo da böyle çok yattım .

2 civata sökmek bana zor gelmiyordu .

Arka 2 li koltuğu söküp , araç içinde yatabilirsiniz .

Benim kangoo da böyle çok yattım .

2 civata sökmek bana zor gelmiyordu .
Bilmem ki hiç sökmedim ben. Söksem koyacak bir yerim de yok. Keşke koltuklar yatık pozisyonda bir daha katlanabilseydi benim arabanın. Ama malesef tek sefer katlanabiliyor. İkinciye katlanamıyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri