Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enverdede Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 516
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 129,351
Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Enver Bey özledik gezi yazılarınızı . Sizden paylaşım görünce hemen açtım sayfanızı.

Rota Avrupanın tam ortası gözüküyor. Kısmetse nerelere ; biraz çıtlatsanız.

Selamlar

Hasan

Etiketler
Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Hasan Bey,kısmetse ,kısmetse diyorum çünkü,beni engellemeye çalışan dış güçler (biri oğlum ,önümüzdeki yaz aylarında kucağımıza bir torun yerleştirmeyi planlamış) izin verirse araya st.petersburg beyaz geceler sığdırmayı düşünüyorum,dönüş te vize sorunu yaşamazsam kuzey schengen(estonya-letonya-polonya-çek-macar üzerinden dönüş) çalışmalara başladık,şimdilik sorun ukranya'ya feribotla gidememek.en yakın zonguldaktan var .oda odesaya gitmiyor.istanbul ve derinceden olanlar karavan almıyor.olanında fiyatı pahalı...bakalım gidebilirsek ,dönüşte paylaşacağız dostlarla deneyimlerimizi.

Enver Abi ; Ukrayna'dan ziyade Rusya'ya daha rahat feribot bulabilirsin.
İnşallah abi hayırlısı olsun. Çok sevindim , dedeliği tescilliyorsun :smiley:).

Selamlar

Hasan

melihbozkurt' Alıntı:
Guzel bir gezi olmus. Vizelerin kisa kotu olmus sadece. :smiley:

Sent from my iPad using Tapatalk
Sağol Melih kardeşim,sanırım Yunanistan'dan yaptığım başvuruda İtalya'ya geçeceğimi belirttiğimden kısa verdiler,konsolosluklarda önemli,benimle aynı statüde olup,benim karavanımla seyahat edeceğini belirttiğimiz kayınbiraderim ve eşi İzmir konsolosluğundan 90 günlük vize alabilmişlerdi

Hazır vize sözleri açılmışken bende sorumu sorayım.
Yeşil pasaportum var.Arabamla Yunanistandan girişle diger Avrupa birliği üyesi ülkeleri şengen vizesi almadan gezebilirmiyim.
Saygılar

Yesil pasaport icin İngiltere hariç avrupa ve balkan ulkeleri vize uygulamiyor (moldova konusunda emin degilim). Bulgaristan da rahatça gidebilirsiniz...

İlhan bey,bir teşekkür de benden....Yanıtlamada geç kalmış olabilirdim.

Yeşil pasaport sahibi olduğum için yanitlamis bulundum fakat enver abi asıl soru sahibi sizdiniz umarım cevaplama hakkinizi elinizden almamisimdir... :smiley:

sevikilhan' Alıntı:
Yeşil pasaport sahibi olduğum için yanitlamis bulundum fakat enver abi asıl soru sahibi sizdiniz umarım cevaplama hakkinizi elinizden almamisimdir... :smiley:
İnanki teşekkürümde samimi idim,katiyen aklıma öyle bir düşünce gelmedi,esas muhataplar değişik nedenlerle sayfaya girmeyince yanıt verme bazen gecikiyor ,senin yaptığın gibi bende defalarca direk muhatabı olmadığım soruları yanıtladım bu foruma özel dostluk ve yardımseverlik misyonu gereğiyle...Rahat ol kardeşim. Ayrıca senin konuya hakimiyetini çeşitli konularda takip edip bilen biriyim ve epeyce faydalandığımı belirteyim . :smiley:

İnaniyorum abi herhangi bir sorun yok benim acimdan... :smiley:

forumda bildigim konularda bilgi paylaşimina katki da bulunmaya calisiyorum...

Saygi ve sevgiyle enver abi...

Birsey degil, Bildiğimiz her konuda yardimci olabilmek dileğiyle...

Eh o zaman günah benden gitti işte bir soru daha.
Balkan ve avrupa ülkelerinde araba ve kişilerin giriş ücretleri nedir acaba?
Bütçe hesabı yaparken bilgi olması için.
Saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.