Kurban Bayramı Gezisi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KRVN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,102

KRVN

Ana Kamp
Selam Haldun,

Nihal ben...Üye oldum ama mesajım yeterli olmadığı için hiçbişey göremiyorum..Emel ve Erdeme selamlar...

Umarım bu mesaj doğru yere gitmiştir:smiley:))))

Etiketler
Ynt: Kurban Bayramı Gezisi.

KRVN' Alıntı:
Selam Haldun,

Nihal ben...Üye oldum ama mesajım yeterli olmadığı için hiçbişey göremiyorum..Emel ve Erdeme selamlar...

Umarım bu mesaj doğru yere gitmiştir:smiley:))))

Kesinlikle doğru yere gitti abla... :D
İstersen PM le devam ederek topiği meşgul etmeyelim...

İşte Kapıdağ yarımadası..

Bu ilk denemem,inşallah resimleri yayınlama başarısını gösterebilmişimdir:smiley:

DSCN2731

DSCN2731

sayın taiga 07bvr 23 karavanın icresimlerini gönderebilirseniz çok sevinirim mecevitt@hotmail.com

Ne yazık ki veremeyeceğim çünkü o karavan Celal abilerin...
Cep telefonunuzu PM le gönderebilirseniz, kendilerine iletirim ve sizi ararlar...
Kolay gelsin...

slm sayın taiga ilginiz icin teşekkür ederim. celal beylere tel ve pm adresimi ulaşdıra bilirseniz sevinirim.mustafa ecevit 05052538017 mecevitt@hotmail.com saglıklı geziler mutluluklar dilerim

selamlar.. bayramda karadeniz tarafına kamp için gelmeyi düşünen var mı acaba? Varsa ben de katılmak isterim..

Sayın Karavancılar,
gönderdiğim dediğiniz ve diğer kullanıcının harika görüyorum dediği fotolarınızı bu sitede ben neden görememekteyim?Destek olabilir misiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri