Koşar Adım Karadeniz Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 103
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,837
Ynt: Koşar Adım Karadeniz Turu

fsirin' Alıntı:
Güzel ve hızlı bir karadeniz gezisi olmuş. Önemli birçok bölgeyi de ziyeret etmişsiniz.
Kastamonudaki "Ayu çıkabülür" hoşuma gitti. :smiley:
Boztepe'de "hamsi kuşi" yokmuydu?
Ayder tarafına gitmek yerine çamlıhemşin sonrası fırtına vadisine doğru biraz girseydiniz keşke. ::smiley:
Sümela'ya son gittiğimde restorasyondaydı. Sanırım 90'lı yılların ortalarıydı. Freskler yine aynı haldeydi daha kötü olmamış. Orada duvarlara ismi yazılı olanların epeyce kulakları çınlıyordur herhalde. ;D Eskiden koruma altında değilken büyük tahribat gördüklerini düşünüyorum. Ortam biraz daha düzelmiş. :smiley:

senin önerilerini dikkate alarak, çokta programlı gitmeden geziyi tamamladık,
ilk üç gün herşeye saldırınca sonradan rejim yapmak zorunda kaldık ;D (Allahtan tuvaletim çok iyiydi)
ayderi merak ediyordum, en azından merakımı gidermiş oldum
isim yazanların kulaklarını bende bol bol çınlattım ;)

TezzMertek' Alıntı:
Paylaşımlar için teşekkürler.

En güzel karadeniz turu okullar açıldıktan sonra yapılandır. ;D
Herkesler dönmüş oluyor evlerine.

ben teşekkür ederim, selamlar :smiley:

Etiketler

yaybek' Alıntı:
Levent abi malesef biz çalışanlar sadece koşar adım gezebiliyoruz ama bu geziler emeklilik yıllarına bir hazırlık keşif yapıyoruz hele bir emeklilik gelsin ben bilirim yapacağımı.

aslında biz yanlış yapıyoruz bir haftaya bu geziyi sığdırmaya çalışıyoruz, inşaallah emekli olunca gezebiliriz :smiley:

İnşaalah emeklilikte sağlık,imkan,fırsat bulur gönlünüzce gezer tadını çıkarırsınız.Bunu gönülden arzu ederim.

salih çal' Alıntı:
İnşaalah emeklilikte sağlık,imkan,fırsat bulur gönlünüzce gezer tadını çıkarırsınız.Bunu gönülden arzu ederim.

sağolasın Salih ağbi, bu arzun hepimiz için geçerli olsun, selamlar :smiley:

Gezilerinizi emekliliğe bırakmayın. ( bir emekli tavsiyesi ;) )

Merhabalar,
Allah sağlıklı ömür versin diye dua edin mutlaka faydası olur.
Gel gelelim paralı bir emekliliğe, eğer her hangi bir partiden milletvekili veya iyi bir yerin (örnek olarak imara açılacak bol arazisi olan) belediye başkanı (sizin başkan olduğunuz dönemdeki iktidar partisinden olmak koşuluyla) değilseniz boşuna para dilemeyin işini adam gibi yapan tüm çalışanların önünde saygıyla eğiliyorum.
Ha belki Mısırda dede vardır veya ikramiye çıkar ona karışmam.
Ben yaklaşık kimseye boyun eğmeden adam gibi 27 sene 4 ay çalıştım, emekli oldum 2006 da 20,900 TL aldım şimdi maaşım yeni 1.000 TL oldu.
Tabi sizler yukardaki yazdıklarım gibi veya çok özel çalışan iseniz onu bilmem.Beraber çalıştığım aynı maaşı aldığım ve emekli olduktan sonra 7-8 evi olan çok becerikli arkadaşlarımda var.
Onlar sizin dilediğiniz emeklilik halinin bir kısmını yaşıyorlar.Sanki sizler tanımıyorsunuzya.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Bütün karadeniz turları koşar adım olur. Çünkü yavaş yavaş, sindire sindire bitiremezsiniz Karadeniz' i... Belki de Karadeniz' in Karadenizli'nin ruhundandır. Horonu bile hızlı oynar, hızlı hareket ederler. Sizde onlara uymuşsunuz doğal olarak. Paylaşım için teşekkürler.

Tarihi eserlere verilen zararları yazışmıştık önceki sayfalarda.
Bağlantıdaki haberi okuyunca Levent abimin gezi yazısı ve yazışmalarımız geldi hatırıma.
Bu duyarlılığı ülkemde de görmek dileklerimle...

Dostlara selamlar...

http://www.stargazete.com/dunya/ispanyada-sasirtan-gozalti-haber-414628.htm

Gültekin' Alıntı:
Tarihi eserlere verilen zararları yazışmıştık önceki sayfalarda.
Bağlantıdaki haberi okuyunca Levent abimin gezi yazısı ve yazışmalarımız geldi hatırıma.
Bu duyarlılığı ülkemde de görmek dileklerimle...

Dostlara selamlar...

http://www.stargazete.com/dunya/ispanyada-sasirtan-gozalti-haber-414628.htm

gönülden destekliyorum,
bizlere has bir davranış değilmiş en azından bunu öğrendik ;D, yada önce Türkiye'ye geldi baktı burada heryerde yazılar var sonrada uygulamayamı çalıştı acaba ;D, savunmasını belki öyle yapmıştır ;D ;D

Paylasim icin cok tesekkürler,harika Fotograflar.Tarihi eserler konusunda ise baska Dinlere SAygimz bu kadar,Temizlik Imandan gelir deriz ama onunla hic bir ilgisi yok velsasili kelam pis Insanlarimiz var.Biz Tabiati Mahvettikce oda bizden aci bir sekilde geri aliyor,Daha bunu anlayamadik,Buldugumuz her bir yere hemen yapilasmaya calisiyoruz.

Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.