Koşar Adım Karadeniz Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 103
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,853

Etiketler
Ynt: Koşar Adım Karadeniz Turu

darktreys' Alıntı:
2012 içerisinde 5lirayı göreceğiz gibi cari açık artmış

hiç şaşırmam ;)

gezgör' Alıntı:
Paylasim icin cok tesekkürler,harika Fotograflar.Tarihi eserler konusunda ise baska Dinlere SAygimz bu kadar,Temizlik Imandan gelir deriz ama onunla hic bir ilgisi yok velsasili kelam pis Insanlarimiz var.Biz Tabiati Mahvettikce oda bizden aci bir sekilde geri aliyor,Daha bunu anlayamadik,Buldugumuz her bir yere hemen yapilasmaya calisiyoruz.

Selamlar.

''Sümelanın şifresi'' filmini seyredince tarihi eserlerimizin başına gelen normaldir diyorum, define avcıları en büyük tahribatı yapmış, yurdum insanının zihniyetide sana ait hissetmediğin herşeyi yok edebilirsin, selamlar

anibal_anibal' Alıntı:
Paylasim icin tesekkurler cok guzel bir gezi olmus. Yeni gezilerinizi ve anlatimlarinizi bekliyoeum

sağolun, inşaallah bu yaz tatil planlarımız gerçekleşir ve sizlere yeni gezilerimizi anlatma fırsatını yakalarız, selamlar :smiley:

Levent Bey Merhaba,
Karadeniz gezi notlarınızı,geçte olsa, bir çırpıda okudum.Fotoğraflara vuruldum.İnsanımızın tarihi eserler konusundaki duyarlılığı ile ilgili tespitlerinize bende katılıyorum.Sizler gittiniz gördünüz ve bizim gibi gidemeyenler için de çok doyurucu notlarla bizlerin de bilgilenmesini sağladınız.Ayağınıza gücünüze sağlık.İnşallah gelecekte nice sağlıklı geziler gerçekleştirir ve bizler de sizin çok değerli birikimlerinizden yararlanabiliriz.Her şey için çok teşekkürler.Selamlar. Ergun

Vladinka' Alıntı:
Levent Bey Merhaba,
Karadeniz gezi notlarınızı,geçte olsa, bir çırpıda okudum.Fotoğraflara vuruldum.İnsanımızın tarihi eserler konusundaki duyarlılığı ile ilgili tespitlerinize bende katılıyorum.Sizler gittiniz gördünüz ve bizim gibi gidemeyenler için de çok doyurucu notlarla bizlerin de bilgilenmesini sağladınız.Ayağınıza gücünüze sağlık.İnşallah gelecekte nice sağlıklı geziler gerçekleştirir ve bizler de sizin çok değerli birikimlerinizden yararlanabiliriz.Her şey için çok teşekkürler.Selamlar. Ergun

Ergun bey ben teşekkür ederim, inşaallah en kısa zamanda karavan sahibi olarak sizide aramızda görür, beraber kamp yaparız, selamlar :smiley:

gezi yazınızı ilgi ile izledim hemşerim kısa zamanda bende karavan dünyasına merhaba demek istiyorum.
gezi paylaşımlarınız için teşekkürler.

inşaallah en kısa sürede karavan sahibi olur ve sizin gezi yazılarınızı okuruz, selamlar :smiley:

İyi günler
Levent bey
Hızlı,hızlı olduğu kadarda zekli gezinizde, aydınlatıcı yazılarınız ve zevkle izlediğimiz resimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan

saruhan' Alıntı:
İyi günler
Levent bey
Hızlı,hızlı olduğu kadarda zekli gezinizde, aydınlatıcı yazılarınız ve zevkle izlediğimiz resimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan

izinler bir hafta olunca emekli olana kadar gezi yazılarımız ve turlarımız hızlı olacak galiba :D
ben teşekkür ederim, selamlar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR