Korando Sports Kabin Kapatma

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ugurz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,253

ugurz

Yeni Üye
Selam arkadaşlar 2012 'de aldığım Korando Sports aracımın kabini kapalı değildi bende bu dönem kapatmaya karar verdim. Karar kıldığım Orjinal ekipman olarak gelen Halftop görünümlü sürgülü tente oldu. ( İsmini bilmiyorum kusura bakmayın :D ) Bu kapamayı kullanan arkadaşlar var mı? Bana tente olduğu hem içeri su geçirme , hemde yüksek hızlarda veya bozuk yollarda ses yapabilir gibime geliyor. Bir de serviste 3.150 gibi bi fiyat söylediler bana sizce uygun mu ?

Etiketler
Ynt: Korando Sports Kabin Kapatma

Merhabalar,
bende actyon sports pikap var arka tam düz kapalı ama serviste tanıştığım bir arkadaş sizin belirttiğiniz model aldığını ama
araç yıkamada ve şiddetli yağmurlarda bağaja su girdiğinden bahsetmişti.
bilginize
selamlar

Ynt: Korando Sports Kabin Kapatma

açıkçası tente den kastınızı anlayamadım...benim araçta aldığımda rollback vardı. bagajla düz kepenk gibi açılıp kapanan...ben camlı kabin yaptırdım....şunu unutmayın ne yaptırırsanız yaptırın ek yalıtım yapmadığınız sürece dışardan su almasını engelleyemezsiniz...eğer tenteden kasdınız rollback se ufak yağmurları tölare edebilir ancak şiddetli yağmurlarda su almasını engelleyebileceğinizi sanmıyorum..bu arada ben çıkardığım rollback i 500 e satabilirim...(istediğiniz oysa)(fotoğraflar action sport kabinle ilgili başlıkta var..)..adanada fibermax firması var ..orda ali beyle iletişime geçerek istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz..standart fiyatları 1800 tl idi ancak ben biraz farklı yaptırdım..kargoyla 2300 tl ye geldi...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri