Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rauf_468 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,211
Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

Arkadaşlar bir doğa sever olarak nacizane sorentomla sizlere eşlik etmek isterim ...

Etiketler

selamlar herkese

ben Emre Parlak

doğma büyüme Ankara

memleket Malatya

selçuk universitesinde öğrenciyim ayrıca çalışıyorum.

Konya'daki etkinliklere katımlak isterim ben de. arabası olan çok insan var bir kişilik boş yer vardır herhalde yola çıkan bu araçlarda değil mi?

24 Kasım 2012 günü Buluşalım diyorum arkadaşlar Akşehirde sonsuz şükran köyü sanatçıları etkinlik düzenleyecekmiş. Bizde orda olalım mı ne dersiniz???

Merhaba,
Ben ne söylesem boş, çalışıyorum ve şu sıralar çok yoğun iş var.
Akşehir etkinliği için bişey diyemiyeceğim fakat sayımız artmaya başladı tekrar bi tanışma kaynaşma toplantısı yapmayı düşünüyordum.
Sizlerinde görüşlerinizi bekliyorum.
Not: Bilgisayarımın ekranı arızalı yazım hataları için k.bakmayın
Saygılar.

Tamam Mehmet bey başka zaman inş. ama 24 kasıma daha çok var ayarla birşeyler bence...

ARKDAŞLAR BEN BEYŞEHİR OFFROAD KLÜBÜ ÜYESİ İSMAİL USTA KLÜBÜMÜZ UZUN YILLARDIR FALİYET İÇERSİNDE VE ETKİNLİKLER DÜZENLEMEKTEDİR SİZ DOSTLARIMIZIDA ARMIZDA GÖRMEKTEN ONUR DUYARIZ 03 06 2013 VE 09 06 2013 TARİHLERİ ARASINDA GÖL FESTİVALİ KAPSAMINDA STANT AÇACAĞIZ BUYRUN GELİN TANIŞALIM Bİ ÇAYIMIZI İÇİN BENİMLE İRTİBAT KURMAK İÇİN TELEFON NUMARAM 0532 482 4649 BEKLERİZ. teknikjeep@hotmail.com.

Bayadır yazan yokmuş ben yazaım istedim :smiley:)))) Konya'lıyım ve burada yaşııyorum.

Herkese merhabalar havalar ısınmaya basladı organızasyon planlıyan varsa katılmak ısterız esımle beraber balık kamp gezı bısıklet

Herkese Merhabalar,
Uzuuuuuun bir aradan sonra tekrar dönebilmenin vermiş olduğu mutlulukla beraber Konyamızda henüz koordineli ve güzel etkinlikler yapabilen bi grubun olmayışının hüznü içerisindeyim. Yurtdışı eğitimim ve bunun akabinde askerlik nedenlerinin hasıl olmasıyla çok uzun bir süre ayrı kaldım offroad camiasından, amaa artık önümüz açık Allah'ın izniyle,yeniden bismillah deyip grubu canlandırmak düşüncesinde ve çabasındayım. Daha önce görüşmüş olduğum arkadaşlara tekrar sesleniyorum eğer sizlerde yardımcı olursanız el birliği ile ses getiren etkinlikler yapalım inş.
Herkese teşekkür ederken hala offroad la ilgilenen Konyalı ve herhangi bir sebepten Konyada bulunan offroad gönüllüsü hemşerilerim ile irtibat kuralım.
Saygılar. :smiley:

Valla en son 2012 de tuz gölü gezisi için yazdığımda cevap bile alamamıştım. İnşallah sayenizde bir hareketlenme olur...

Umarım bir hareket yakalarız Emre Bey, ayrıca bu vakitten sonra Konyaya yolunuz düşer ise herzaman kapımız açıktır,beklerim...
Saygılar.

selamlar. ben de şu an konyadayım. öğrenciliğe ve çalışmaya devam fakat burada bir aktivite etkinlik olursa bende katılmak ve organizasyonuna yardımcı olmak isterim. bu arada belki gezenbilir konya grubu tanıtım sayfasında mesaj bırakan üyelere ulaşıp halen burada olanlarla bir tanışma ve etkinlik yapabiliriz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=12713.new#new

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.