Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rauf_468 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,199
Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

rauf_468' Alıntı:
Konya grubu ses verin, 13 Kasım Pazar günü Saat 13:00 'da Selçuk Üniversitesi içi Akkonak Tesislerinde ilk toplantımızı yapıcaz inş. Eklemek istediğiniz bir şey yoksa bu şekilde bir katılımcılar konusu açıcam. Saygılar...
aynen katılıyorum

Etiketler

herkese merhaba arkadaşlar uzun süredir aranızda değildim Öncelikle kusura bakmayın sanırım yer zaman saat herkes için uygun kesinleşti sanırım. katılımcıları belirlemek için ste içinde duyuru yapmanın zamanı geldi sanırım.

Arkadaşlar toplantı topiği açılmıştır isimlerimizi ekleyelim!!!!! :smiley: link aşağıda.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=80838.0

Konuyu hatalı başlıkta açmışsınız.

Düzelteceğim Şimdi.

Gezenbilir ibaresi içinde yazacaklarımız var. :smiley:

Bayramdan sonra artık. İyi Etkinlikler arkadaşlar.

Arkadaşlar, ilk toplantı buluşmamızı yaptık , bir dahaki buluşmayı ne zamana yapalım ne zamana müsaitsiniz acaba?
daha büyük ve daha fazla katılımın olduğu bir etkinlik olmasını umuyorum :smiley:

olursa bu hafta sonu olmazsa 3 - 11 arası vızelerım var :smiley:

slm arkadaşlar.Konya grubu olarak bir kıpırtı göremiyorum malesef.ileriki günlerde bi gezi düzenlesek.aracı olan olmayan herkesi alalım.gezenbilir konya üyeleri ve doğa tutkunları için tanışma fırsatımız olur.imkanımız olduğu sürecede konya grubu olarak toplanıp diğer illerdeki offroad etkinliklerinede katılırız.internet başında keşke bende orda olsam dediğimiz gezilere bizde çapımıza göre biyerden başlayalım derim ;)

rauf bey msj ınızı aldım.fırsat bulur bulmaz sizi ararım biyerde görüşürüz.şubat ortalarına ufak çaplı gezi düzenlesek katılım olurmu acaba..

tabiki olur,şu anda görüştüğümüz arkadaşlar var zaten,müsait bir gün ayarlanıp buluşmak lazım,ama daha öncesinde sizinle de tanışalım.numaranızı özelden mesaj atarsanız bende herhangi bir etkinlik olması durumunda size ulaşırım. Saygılar...

Rauf bey sitenin içeriği biraz rezerve olmuş sanırım özelden msj atmayı beceremedim :smiley: buraya yazmak zorunda kaldm.5412883905.daha tanışamadığımız için Rauf bey diye hitap ediyorum biraz mesafeli gibi oluyor ama tanıştıktan sonra küçüğümsen kardeşim,büyüğümsen abim,emsalimsen de arkadaşım olursun ;) görüşürüz yine şimdilik hoşcakal..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,414
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri