Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rauf_468 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,213

rauf_468

4X4 TOYOTA HILUX 2.5 D-4D !
Yer
Konya
Web
www.celebilerhidrolik.net
Merhaba Altay bey,
Siz baya hızlısınız anlaşılan,hemen nereye gidecegimizi sorduğunuza göre :smiley:
Konya da bir grup kurarak başlasak bu işe aslında daha iyi olur diye düşünüyorum.
Bende bir grupla gezmeyi çok istiiyorum fakat aktif bir grup yok şu anda konya da bildiğim kadarıyla.
Bazı tanıdıgım insanlar beyşehire,antalya ya gidiyor sırf bu işi yapmak için.Konya da katılımlı bir grup olacagımız düşüncesindeym.
Ne dersiniz??
Ayrıca destek olmak isteyen herkese sesleniyorum !!

Etiketler
Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

Rauf Bey, doğal güzelliklerle çevrili Konya'da böyle bir grup olmaması eksiklik bence. Grup kurma konusunda ne gerekiyorsa ben elimden geleni yapmaya hazırım.
Saygılar.

Arkadaşlar Gurubunuz Hayrlı olsun.Konyalı değilim.Ama çok eskiye dayanan bir riyvayet var.Behl den karaman a oradan Elazığ yukrı Fırat havzası vs.Şimdi ist. ikamet etmekteyim.İşim ve gezilerim gereği Konya ya uğruyorum.Ayrıca akraba ve dostlar da var.Kısaca bu kadar.Bu rada adım Mehmet. Fırsat bulursam Meke gölü ve Binbir kilise ye yani Maden şehrine uğramayı düşünüyorum.Orada kendi kendime. verdiğim bir söz var.İnşaallah bunu da yerine getirirrim.Kalın sevgi ve muhabetle.

Merhabalar Burkay Bey,
ben grup kurmamız için neler yapmamız gerekıyor araştırmalara baslıyorum.inş. amacımıza ulaşırız.
Saygılar.

Merhabalar Burkay bey,
ben moderatör ile mesajlaştım,şu aşamada dernek kurmamıza gerek olmadığını söylediler,konya da etkinliklere başlamamız gerekiyor,zamanla katılım olduğu sürece dernek kurma girişimlerine başlayabileceğimizi söylediler.

Rauf Bey, en kısa zamanda biraraya gelip küçük organizasyonlarla başlayalım isterseniz Konya ekibini toplamaya.

Tabiki olabilir Burkay bey,ilk olarak nasıl bir buluşma ayarlayalım?
Yani bir doğa buluşması mı yoksa,belirlenen bir tesis te mi toplanmak uygun olur?

Kozağaç yolundan antalya yoluna çıkarken solda büyük bir höyük var. Eğlenceli bir yer.
Buluşma için ses seda kesildi?

evet Altay bey ben o hüyüğün biraz gerisinde oturuyorum,evim orada, :smiley:
Buluşma için hala uğraşıyorum,ama henüz aktif bir katılımcı isteğiyle karşıkarşıya değiliz, :(
Varmıdır bir öneriniz?

Selam arkadaşlar,
Havalar güzelleşti, doğa canlandı. Gezmenin tam sırası. Küçük çaplı bir organizasyon yapalım, Konya ekibi olarak bir araya gelelim isterseniz??

yapılacak her hangi bir etkinliğe bende katılmak isterim arkadaşlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.