KONYA/ MEKE GÖLÜ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan saydam30 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,507

saydam30

Kamp I
Yer
ankara
KONYA MEKE GÖLÜ .

merhabalar . sabah saatlerinde meke gölüne varıyoruz ve tüm ihtişamı ve heybetiyle bizi karşılıyor meke gölü.böyle bir yerin üstü kapalı olması türkiye açışından beni şaşırtıyor.çok geniş bir alana sahip (800mt*600mt) .önce fotolardan baktığımdan daha geniş ve büyük bir coğrafi yapı ile karşılaşıyorum .2 kere faliyete geçip sönmüş bir krater, meke gölü .etrafı çok sessiz tam kafa dinlenek yer adeta .

20121029 071913

Etiketler

Ynt: KONYA/ MEKE GÖLÜ

meke gölü yanlış hatırlamıyorsam iranla yapılan bir anlaşma üzerine turizme kazandırılmış .hayret bir şey .(girişte öyle birşeyler yazıyordu)

20121029 122453

20121029 122533

Paylasim icin tesekkurler.Yillar once,daha cok suyu varken kisin epey durmustum.
Aynen tespitlerinize katiliyorum.Yagmurlu bir gundu.Aracimiz uygun degildi.
Kiyafetlerimiz uygun degildi.Yolun musaade ettigi kadar krater haric heryerini gezdim.
Sayenizde kraterin icini de gormus olduk.

Aranızda olamamanın üzüntüsünü yaşıyorum ve hayıflanıyorum açıkçası. Çok güzel bir paylaşım olmuş, fotolar harika, ellerinize sağlık. Tekin..

teşekkürler .gerçekten görülmeye değer bir coğrafi yapı .ulaşım olarakda kolay .ama bu zamana kadar gözden kaçması çok tuhaf.

Konya'da öğrenciyken tahminen 2002-2003 yılında gitmiştim ve suyu olan halini görebilmiştim. Çok güzeldi.
Ben rahatça otomobilim ile ulaşabilmiştim. Zaten Karapınar'dan sonra çok uzak değil yanlış hatırlamıyorsam.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR