Kocaeli - İzcilik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scoutfatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,257

scoutfatih

İzci,telsizci,Bisiklet,Oryantiring,Halkoyunları
Yer
Kocaeli - Merkez
Kocaeli Büy. Bel. Kağıtspor Kulübünde uzun süredir izciyim.
Belediyemiz spora önem verdiği için izcilere ve diğer branşlara tesis sağladı.

Her yaştan gençlerin vakit geçirebileceği İzcilik , masa tenisi , satranç , internet , kütüphane , sinema salonu , oyunlar vs. olan Gençlik merkezi sürekli açıktır. Çayımız bulunur :smiley:

Kocaeli Fuarında Güneş sahne karşısındadır.İl kriz merkezi yanındadır. Birde taş evimiz mevcuttur.
Cumartesi günleri izcilik toplantıları yapılmaktadır.

61826_161644097184139_100000156484073_554452_7883522_n.jpg

Etiketler

Ynt: Kocaeli - İzcilik

Fatih selam,

Konu başlığını görünce acaip hoşuma gitti.

İzciliğe bir aralar gönül vermiş biri olarak çok sevindiğimi belirtmek isterim.

Lidermisin onu öğrenmek istiyorum öncelikle, bir de İlhan Lider mi bu oluşumun Lideri?

Selamlar.

İnşallah zamanla o da olur Onur abi :smiley:

Selam Serhat abi ,
Abi diyorum çünkü 17 yaşındayım :smiley: Yani ergin izciyim.
Tam olarak öyle değil fakat tabi her liderimizin bu oluşuma katkısı var.
Şuan orada Furkan liderimiz sorumlu.

Selamlar. :smiley:

İzcilik , hayat felsefesidir.

scoutfatih' Alıntı:
İnşallah zamanla o da olur Onur abi :smiley:

Selam Serhat abi ,
Abi diyorum çünkü 17 yaşındayım :smiley: Yani ergin izciyim.
Tam olarak öyle değil fakat tabi her liderimizin bu oluşuma katkısı var.
Şuan orada Furkan liderimiz sorumlu.

Selamlar. :smiley:

İzcilik , hayat felsefesidir.

Fatihcim Merhaba;

Bende öncelikle bir Lider olduğum için seni tanıdığıma çok sevindim.

Ben bir dönem Saraybahçe İzci Kulubünde liderlik yaptım, çok güzel zamanlarım geçti bu kulüpte, İzciliği çok benimsemiştim, liderliği çok benimsemiştim fakat işler güçler durmadı ve malesef ara vermek durumunda kaldım.

Furkan liderin beni çok iyi tanır, ona çok çok sevgi ve selamlarımı iletirsen çok sevinirim.

SARAYBAHÇE İZCİ KULUBU Türkiye de ilk kulupleşmiş bir izci oluşumudur. Furkan Lider ise yine Türkiye de sayılı İzci Liderlerinden dir.

Lütfen kıymetini bil ve alabildiğin bilgi almaya çalış, ileride ne dediğimi çok iyi anlarsın.

Sevgiler sevgili İzcim.

sertem41' Alıntı:
Fatihcim Merhaba;

Bende öncelikle bir Lider olduğum için seni tanıdığıma çok sevindim.

Ben bir dönem Saraybahçe İzci Kulubünde liderlik yaptım, çok güzel zamanlarım geçti bu kulüpte, İzciliği çok benimsemiştim, liderliği çok benimsemiştim fakat işler güçler durmadı ve malesef ara vermek durumunda kaldım.

Furkan liderin beni çok iyi tanır, ona çok çok sevgi ve selamlarımı iletirsen çok sevinirim.

SARAYBAHÇE İZCİ KULUBU Türkiye de ilk kulupleşmiş bir izci oluşumudur. Furkan Lider ise yine Türkiye de sayılı İzci Liderlerinden dir.

Lütfen kıymetini bil ve alabildiğin bilgi almaya çalış, ileride ne dediğimi çok iyi anlarsın.

Sevgiler sevgili İzcim.
Bende forumda izci lideri görmekten memnun oldum.
Doğrudur Saraybahçe iyi kulüptür . Şuan iki kulüp beraber izcilik yapıyoruz.

Furkan lider dediğiniz gibi Türkiye'nin sayılı liderlerindendir. Türkiye'nin en genç 2 tahtalı lideri sonuçta :smiley:

Zaten onun izcisi olmak başkadır. Yararlanmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince :smiley:

Bir gün yolunuz düşerse izcievimize bekleriz .
Selamlarınızı iletirim.
Saygılar liderim.

scoutfatih' Alıntı:
Bende forumda izci lideri görmekten memnun oldum.
Doğrudur Saraybahçe iyi kulüptür . Şuan iki kulüp beraber izcilik yapıyoruz.

Furkan lider dediğiniz gibi Türkiye'nin sayılı liderlerindendir. Türkiye'nin en genç 2 tahtalı lideri sonuçta :smiley:

Zaten onun izcisi olmak başkadır. Yararlanmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince :smiley:

Bir gün yolunuz düşerse izcievimize bekleriz .
Selamlarınızı iletirim.
Saygılar liderim.

Çok hoş bir süpriz olur aslında, hem benim hem de Furkan Liderin de hoşuna gideceğini düşünüyorum.

İlhan Lider, Melih Lider, Barış Lider, bunlarla ara sıra görüşüyorum ama uzun zaman oldu Furkan Lideri görmeyeli.

Umarım uygun bir çalışmanız olduğunda gelmek isterim, hatta belki bir kamp bile atabiliriz ;).

scoutfatih' Alıntı:
Evet süpriz olur .
Bu ay kamplarımız var. Her an bekleriz liderim :smiley:

Bu ay dediğin Aralık ayından bahsediyorsun sanırım.

Şöyle yapabiliriz, sen daha önce den kamp bilgilerini daha önceden bilgi verirsen, siz kamptayken diğer lider arkadaşlarımızla beraber belki bir süpriz yapabiliriz.

Ne dersin?

Çok harika olur :smiley:

Evet bu haftasonu oymak ve özürlüler ve diğer haftasonu erginler kampı olacak .
Ben detaylı olarak yazarım.

Tamamdır o zaman.

Sen bilgilendirme yaparsın ben de proğramımız uyarsa seve seve ziyeretinize geliriz, süper olur hemde.

Benim de çok hoşuma gitti bu fikir.

Siteye yeni üye olduğunu görüyorum, burası herkesin karşılıksız yardımlaşma, bilgilenme adına paylaşımlara açık olan bir site, her türlü faydalanabilirsin. Benimde yardımım gerekirse seve seve yardımcı olmaya çalışırım.

Benim de oğlum var senin yaşında o da İzciydi ama malesef oda bırakmak zorunda kaldı, Saraybahçe ile bayağı bir İzcilik yaptı, hatta yurt dışına bile çıktılar beraber, Furkan Lider iyi bilir, oğlumun ismide Deniz, hani konusu geçerse diye söylemek istedim.

Keyifli sohbetler, paylaşımlar, iyi akşamlar dilerim.

Sitede çok zamandır her konuya girip çıkıyorum fakat yazmıyorum . Sessiz seyirciyim yani. :smiley:
Fakat artık telsiz , bisiklet bölümlerine yazacağım sık sık :smiley:
İlginiz için teşekkür ederim .

Ne güzel tanışmak isterim. Bende bu sene federasyonla çıktım yurtdışına. Oğlunuzun tecrübeli izcilik geçmişi vardır o zaman :smiley:

Sizede iyi sohbetler , iyi akşamlar dilerim.

Fatih seni tebrik ediyorum izciligi gerçekten benimsedin ve istikrarlı bi şekilde devam ediyorsun inş. ileride çalışacağın iş engel olmaz benimki gibi de devam edersin izcilige

lise ve üniversite yıllarımda birçok kamp ve kursa katıldım, kocaeli izcilik açısından aktif bir il olduğu için bu organizasyonların çoğunda Kocaeli'nden bir çok arkadaşla tanışıp uzun süre görüşme şansımız oldu. derken hayat mücadelesi herkesi oradan oraya savurmaya başlayınca malesef pasifleşmeye , sonrada elimizi ayağımızı çekmeye başladık, çok yanlış yaptık.

Kocaeli'nden izcilik dolayısıyla tanıştığım ve artık izlerini kaybettiğim bütün arkadaşlarıma selamlar, saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri