Kocael'de Off-Road Kulübü ya da Geziler Düzenleyen Bir Grup Var mı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan halil_bagdat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,878

Etiketler
Ynt: Kocael'de Off-Road Kulübü ya da Geziler Düzenleyen Bir Grup Var mı ?

Merhaba halil bey. Kendinizden biraz bahseder misiniz. Aracınız varmı.
Evet Kocaelinde bir çok grup var. Biz Yuvacık grubuyuz. Saygılar....

ben kocaeli de yaşıyorum unv öğrencisiyim yozgatta . 4x4 aracım yok kangoo m var yani babamın :smiley: bundan önce broway vardı şehir içinde gezmekten daha çok dağlarda patika yollarda gezerdim doğayı seviyorum .. .. elime geçen ilk fırsatta bir cj 5 almayı düşünüyorum ayrıca en yakın arkadaşımda bi cj 5 var ama hiçbi faliyetimiz yok sürekli biyerlerini söküp değiştiriyoruz ...

İZOFF var işte :smiley:

www.izoff.net

emre_ozk' Alıntı:
izoff tarih oldu güncel bir site değil.

o dediğiniz
www.izmitofroad.com olmasın :S ? www.izoff.net çalışır durumda şuan biraz aksıyor ama idare eder.

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.yakın zamanlar hep bi araya gelebileceğimiz güzel zaman geçirebileceğimiz bi gezi varmı ?.Not:Aracın yakıt tüketimi çok fazla olduğundan dolayı mesafe sıkıntımız var :S :( :'( öğrencilik başa bela ne yabarsınız :smiley: he bide en önemlisi arabanın 10 senedir muayene sigorta yok Allah a emanet takılıyoruz :D...sakarya kulübüne katılırsak battık biz :smiley:))))))))) [attachment=1]

22351 1312568208280 1052901970 1006120 8153610 n

KOZOFF Körfez off-road grubu faceden bulabilirsiniz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri