Klasik Otomobil Dergisi; Classic Car

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CLASSİC CAR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,969
Ynt: Klasik Otomobil Dergisi; Classic Car

Lincolnzeppher Lazysunday4

Etiketler

klasik otomobil dergisi tr classic car 20.sayısı bayilerde
www.classiccarturkiye.com

Merhaba Turgay Bey,

Dergiyi ilgi ile takip ediyorum, emeği geçen herkesi kutlarım ve başarılarınızın devamını dilerim. Umarım, uzun soluklu bir yayın hayatı olur.

İyi çalışmalar,

Barış

Tugay bey gerçekten güzel bir şey classic araç sevdası.... Benim de bir 1956 belair var şu anda toparlıyorum. Motor tamamen blok ve üst kapak hariç tüm ekipmanları orjinal parçalarıyla değiştirildi. Sırada nasipse yaza dogru kaporta işleri var . Benim sizden ricam eger orjinal 1956 Belair iç döşeme resimleri varsa; orjinaline sadık kalınacak şekilde restore etmek için bu resimlere ihtiyacım var. Mümkünse gönderebilirmisiniz.Teşekkürler...

Şuan uzun yazamayacağım, kısaca düzenli olarak derginizi alan biri olarak, dergi fiyat politikanızı pek doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum.

Terrano 92' Alıntı:
Tugay bey gerçekten güzel bir şey classic araç sevdası.... Benim de bir 1956 belair var şu anda toparlıyorum. Motor tamamen blok ve üst kapak hariç tüm ekipmanları orjinal parçalarıyla değiştirildi. Sırada nasipse yaza dogru kaporta işleri var . Benim sizden ricam eger orjinal 1956 Belair iç döşeme resimleri varsa; orjinaline sadık kalınacak şekilde restore etmek için bu resimlere ihtiyacım var. Mümkünse gönderebilirmisiniz.Teşekkürler...

alnından öpüyorum kardeşim seni.1969 mustang'ını subrbanla takas eden kişi olarak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR