Kıyı Gezintileri İçin Şişme Kano

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zrtn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,166

zrtn

Ana Kamp
Merhaba, hafta sonları kamplarımızda kıyıları tarayıp, yan koylara bakabileceğimiz bir şişme kano almayı planlıyorum. Forumda ilgili konuları okudum. Açıkdeniz veya uzun seyahatler ile pek ilgimiz olmayacak. İlk etap çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum çünkü ne kadar sıklıkta bunu yaparız hiç kestiremiyorum. Eğer zevk alacağımız bir şey olursa adam gibi bir deniz kayağı alıp aracımızın üstüne koymayı planlıyoruz ama daha yeni başlarken ve de sevip sevmeyeceğimizi kestiremezken o kadar para ayırmak da istemiyorum açıkçası. Ondan en uygun yoldan elde edebileceğim ve deneyebileceğimiz bir şişme kayak alalım diyoruz.

Aşağıda linklerini vereceğim iki şişme kano arasında kararsız kaldım. Fiyatları aynı ama bazı farklılıkları var. Mesela ürünün kendi ağırlığı. neredeyse 10 kg kadar fark var ki bu yarı yarıya demek oluyor. Aklıma takılan şu; hafif olanın malzemesi çok mu kötüdür, yani incedir de ondan mı hafiftir? Yoksa ağırlığın bununla bir ilgisi yok mudur? Her iki ürünü de çıplak gözle gören ve dokunan birileri var mıdır diye buradan sormak isterim? Bu karar vermeme çok yardımcı olacak.

http://www.istocsepeti.com/Intex-Challenger-K2-Sisirilebilir-2-Kisilik-Kayak-Set-68306,PR-95.html

http://www.andoutdoor.com/store/ProductDetails.aspx?productid=101415

Etiketler
Ynt: Kıyı Gezintileri İçin Şişme Kano

Ben ağır ve alçak olan modeli yani intex marka olanı tercih ederdim. 5-6 yıl önce SEAHAWK3 modelini kullanmıştım, hala kullanılabilir durumda.
Ters çevirince de güneşlenmek için çok konforlu bir deniz yatağı da olabiliyor.

Ynt: Kıyı Gezintileri İçin Şişme Kano

Araştırdığım kadarıyla; üretim yeri neresi bilmiyorum ama Intex Amerika markası sanırım. Diğeri de Çin. Çok uzun araştırmadım, en nihayetinde en ucuz şişme kano ikisi de :smiley: Çok da bişey beklemiyorum ama yine de ilk günden çocuk gibi ağlamayalım :smiley:

Teşekkürler cevap için. Sanırım Challenger K2'yi tercih edeceğim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri