Kişisel Galeri(seyr-ü zafer)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 158
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,754

Etiketler

Ynt: Kişisel Galeri(seyr-ü zafer)

Mısır

IMG 7334p

IMG 7338p

IMG 7341p

IMG 7406p

IMG 7554p

Maalesef yine ben ... :D

Ama kabahat bende değil ,sizde .... ;D
Nerede güzel bir gezi varsa ,ya da nerede dikkat çeken fotograf görsem size denk geliyorum ... ::smiley:
Bu fotografınız çok dikkat çekici , jeolojik oluşum da ,üzerindeki yapı da çok ilginç .
Nerede çektiğinizi hatırlıyor musunuz ? :smiley:

oort cloud' Alıntı:
Maalesef yine ben ... :D

Ama kabahat bende değil ,sizde .... ;D
Nerede güzel bir gezi varsa ,ya da nerede dikkat çeken fotograf görsem size denk geliyorum ... ::smiley:
Bu fotografınız çok dikkat çekici , jeolojik oluşum da ,üzerindeki yapı da çok ilginç .
Nerede çektiğinizi hatırlıyor musunuz ? :smiley:

Beğendiğiniz için çok teşekkürler. Fotoğraf Orta Yunanistan'da keşiş manastırlarının bulunduğu Meteora bölgesinde çekildi. Böyle 5-6 manastır var kayaların tepesinde. Şimdi tahta ve beton yol yapmışlar, ama eskiden ip merdivenlerle çıkılırmış.

Ben de , '' Ah ,şimdi oralarda olmak vardı '' bloguna ,
'' Monastery of Agia Triada Meteora - Greece '' adlı foto ekleyecektim ,
ama sizin Meteora fotosu daha güzel ... :smiley:

baracuda39' Alıntı:
slm ben mustafa ,daha çok portre insan çekiyosunuz galiba

Manzara fotoğrafı çekmeyi de seviyorum, ama insanların anlık hallerini yakalamaya çalışmak daha cezbedici geliyor. Çektiğim sokak ve sahne fotoğraflarının hiçbiri bana özel verilmiş pozlar değil, işığı ayarlama, sahneyi durdurma şansım yok, o koşullarda iyi kare çıkarırsam çok mutlu oluyorum. Aşağıda linkini verdiğim flickr sayfasında başka fotoğraflar bulabilirsiniz.

Zürafa fotonuz müthiş, ben de yüzlerce zürafa fotosu vardır ama bu açı ve mesafeden yoktu.
Tabii ki arşivime ekledim ... :D
Teşekkürler

oort cloud' Alıntı:
Zürafa fotonuz müthiş, ben de yüzlerce zürafa fotosu vardır ama bu açı ve mesafeden yoktu.
Tabii ki arşivime ekledim ... :D
Teşekkürler

İzmir Doğal Yaşam Parkı'nda çekmiştim. Zoom yok. Hayvanın başına dokunmuştum, gayet sakindi. Bende de zürafalara ayrı bir ilgi var. Beğendiğiniz için teşekkürler.

Bende gitme isteği uyandıran çok etkileyici bulduğum Meteora fotoğraflarından eklemişsiniz başka açılardan çekilmiş...Çok güzeller...Ellerinize sağlık...Birgün gidebilmem dileğiyle :(

Zürafalara bu kadar yaklaşamadım ama bende Atatürk Orman Çiftliği'nde bir lamayı ağaç yapraklarından koparıp elimle besleyebilmiştim,her ikimizin de büüyük gayretiyle gerçekleşmişti olay :smiley: Çok şekeeerdi :smiley: :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR