Kişisel Galeri (gezgen)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,262
Ynt: Kişisel Galeri (gezgen)

BİRAZ DA SONBAHAR....

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

SONBAHAR RENKLER 010

SONBAHAR RENKLER 065

SONBAHAR RENKLER 079

SONBAHAR RENKLER 091

Etiketler

koroglu1414' Alıntı:
Güzel fotoğraflar gelmiş yine.
Ellerinize sağlık;selamlar..
teşekkür ederim Cevdet bey...o tarafların renkleri daha güzeldir de imkan ve fırsat meselesi...selamlar..

bugün biraz dolaştık..

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

Glet yolu nikon 021

Glet yolu nikon 029

Glet yolu nikon 015

koroglu1414' Alıntı:
Son bahar gelmemiş size henüz orhan bey..
Havanın bulutlu olması güzel olmuş fotoğraflarınızda..

Teşekkürler Cevdet bey...ben de anlamadım bu sene böyle...:smiley:

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba arkadaşım soyu kuruyasıca hırsızlar zorunlu olarak beni sizlerden mahrum ettiler, bende bu güzellikleri ancak şimdi görebildim.
Herşey için teşekkürler.

Geçmiş olsun Nıyazi bey..:smiley: Teşekkürler..:smiley:

mdr' Alıntı:
Orhan bey,
pastel renkler göz alıcı...
Teşekkürler İsmail bey...

Hemde nasıl geçti 2 adet dizüstü ikiside harbiden iyi makinelerdi o tamamda benden 2 makine için 5,500TL üzerinden poliçe yapıp para alan Anadolu Sigorta bana önce 700TL verdi çilingir ve temizlik dahil (onlar 150TL gibiydi) sonra kavga gürültü 2,700TL gibi bir ödeme alıp hemen poliçeyi iptal ettirdim.Arabanın kaskosu bitsin onuda başka yerden yaptıracağım.
Anadolu Sigortamı asla.Ben bu güne kadar yanılmışım veya yanıltılmışım.Temennim kimsenin başına gelmesin.
Benim tüm harita bilgilerim kızımın grafik ve tasarım işleri kısaca emeklrimiz gittiler.1000 km lik yoldan gel kardeşine uğra evi soyulmuş onlara deki ben yorgunum gidip duş alıp yatacağım yarın gelirim eve git amanın sadece bardaklar yerinde.Terbiyesiz hırsız kayın biraderin İtalya'dan getirdiği harbiden iyi şaraplarımıda almış hiç utanıp sıkılmadan.
Kalın sağlıcakla.

Niyazi bey,
geçmiş olsun....gerçekten çok üzüldüm..

Tam 2 yıl önce çiçek almak için sadece 3 dk lıgına seraya girdim.Kapalı arabanın camını kırarak iki koltuk arasında
gözükmesi zor olan el çantam aldılar..Bütün emegim gitti..İnan o an görsem gözümü kırmadan ateş ederdim.
Hırsızlık olayları maalesef ülmeizde en ucuz ceza alan suçlardan..

Niyazi abi geçmişolsun.
İsmail abi gecikmeli olarak sanada geçmiş olsun.

Orhan abi kıriz yaşanan, kilitlenen konundan sonra renkli fotoğraf ve bilgilerin devamını burda görmek mutluluk verdi.
Birçok yerde kopukluklar yaşanmasına rağmen durmak yok yola devam diyenlerden birisi olarak SEVGİ ve SAYGILARIMLA.

Baharın her yerden daha erken, sonbaharın daha geç geldiği güzel Akdeniz'den, çok güzel esintiler taşıyorsunuz Orhan Bey; emeğiniz için sağolun... :smiley:

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Baharın her yerden daha erken, sonbaharın daha geç geldiği güzel Akdeniz'den, çok güzel esintiler taşıyorsunuz Orhan Bey; emeğiniz için sağolun... :smiley:

Cavid Sezen
Teşekkürler Cavid Bey...:smiley:

ANKARA' Alıntı:
Niyazi abi geçmişolsun.
İsmail abi gecikmeli olarak sanada geçmiş olsun.

Orhan abi kıriz yaşanan, kilitlenen konundan sonra renkli fotoğraf ve bilgilerin devamını burda görmek mutluluk verdi.
Birçok yerde kopukluklar yaşanmasına rağmen durmak yok yola devam diyenlerden birisi olarak SEVGİ ve SAYGILARIMLA.
Teşekkürler arkadaşım..:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR