Kişisel Galeri (gezgen)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,316

gezgen

Kamp III
heyoooo....Benimde bi galerim olcek..!!![attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Ferhatirin 800x536

Biz saklandk ki kiii kiii 800x536

Hem gzelim hemide tatl 800x536

Hurraaa 800x536

Papatyalar 800x536

Etiketler
Ynt: Kişisel Galeri (gezgen)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Kuytudaki gzel 800x536

Krmz 800x536

Keyif 800x536

Gmbe 010 800x536

Foto 9

Teşekkürler.Buralar Fethiye-muğla-bodrum şeytan üçgeni..:smiley: papatyalar ve foto9 28 mart 2010 diğerleri son 2 yıllık.

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

Ah ah  ral 800x536

Yalnzlk 800x536

Sonbahar 061 800x536

Sansr 402x600

teşekkürler.Hepsi 18-55 lensle çekildi hiçbiri manipule edilmedi.

nikon d60 ile'mi fotoğrafladınız ?
eğer öyle ise fazla pozlanmış,gökyüzünde ki patlama sebepleri bundan kaynaklı..
selamlar.

Cevdet bey haklısınız ilk zamanlar henüz pozlama ayarlarını bilememiştik ??? daha yeni yeni keşfediyoruz yanlış mı nilmiyorum ama p modunda +- butonuna basılı tutarak tırtıklı düğmeyi sağa sola çevirip lcd ekrandada görebiliyoruz :D

gezgen' Alıntı:
Cevdet bey haklısınız ilk zamanlar henüz pozlama ayarlarını bilememiştik ??? daha yeni yeni keşfediyoruz yanlış mı nilmiyorum ama p modunda +- butonuna basılı tutarak tırtıklı düğmeyi sağa sola çevirip lcd ekrandada görebiliyoruz :D
merhabalar..
hocam p modu belki kolaylık açısından bir çözümdür :smiley:
ama auto modu daha'da pratik olur (bir zamana kadar) bununla ilgili bir çok eğitim siteleri var, link vermek sitede nasıl karşılanır bilemiyorum ama yinede konu fotoğraf olunca yazmada reklam kaygısı gütmeden sakınca görmediğim için.
http://www.fotoatolye.com/
benim gibi amatör ruhlu fotoğraf sever dostlara tavsiye etmekte yararlı olabileciği kanaatinde olduğum bir site diye düşünüyorum..
selam ve saygılar..
bol fotoğraflı günler,fotoğrafla kalınız..

eveet biraz daha görsellik...

[attachment=1]

[attachment=2]

Ite ben 800x536

Sazl damn  800x536

son gezimden bazı kareler

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

1 800x535

Balay siti 800x535

Deniz 800x536

Deniz kjz 800x430

Doann dizayn 800x536

Merhaba arkadaşım,
Fotoğraflar güzel,güzelde 3.fotoğraftaki yöreye göre adı değişsede kocayemiş de derler onun peşinde çok dolaştım bu sene İstanbul-Gemlik arası şile ormanları çok yedik gayet de güzel hanım reçel bile yaptı.Köyde bahçemize dikmiş annem bakalım nezaman verir.
Fotoğraflar için teşekkürlerde gidilmemesi gereken yerleri sakın ha kimseye söyleme ama ne olur kocayemişin olduğu yeri söyleyiver.
Kal sağlıcakla.

Sayın sisdağili61;
Bahsettiğiniz baştan 3. fotodaki meyvenin bu yöredeki ismi '' Dağçileği'' veya ''yabani çilek'' olarak bilinir.Muğla'nın sahil kesimlerinin çoğu yerinde yetişir.En çok da Marmaris yöresinde bulunur.Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri