Kısa Şase VW T4 Syncro ve Camper Planları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vwcaravelle Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,540
kiayı satarsın satmak kolayda syncro bulmak zor :smiley:

devam ; (lastikler 30,5" boyutunda)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Kopie von 0 084

Kopie von 0 087

Kopie von 0 089

Etiketler

Acaba yurt dışından getirtilemez mi?Ayrıca seikel diye bilinen alman firması portal aks ve G dişlisi uygulaması yapıyor...Parçaları getirip taktırsak TÜV de sorun yaşanırmı acaba....

ülkemizde vw t4 syncro var ancak içlerinden sadece bir kaçında arka difransiyel kilidi var kimisi uzun kimisi kısa şase .

hep hayalim olmuştur 4x4 campere sahip olmak .discovery 2 -jeep wj- landcruiser vs araca 50-60 bin vermektense 50 bine vw t4 syncro camper toplamayı tercih ederim.

vwcaravelle' Alıntı:
hep hayalim olmuştur 4x4 campere sahip olmak .discovery 2 -jeep wj- landcruiser vs araca 50-60 bin vermektense 50 bine vw t4 syncro camper toplamayı tercih ederim.
Katılıyorum....Ancak daha önce bir form üyesinden bu aracın biraz zorlanınca balata kokusu gelmeye başlamasından bahsettiğini duymuştum...Benimde hayalimdeki araç .....Yani offroadın ustaları tabii ki iyi ancak otomobil den de farkı yok....Beni arazide dolaştırırken hep oturur pozisyonda olmak,birşeyler yapmak için araçtan inmek zorunda kalmak vs.nedenlerden dolayı 4x4 camperden yanayım...Selamlar....

Transporter hem arac, hem hafta sonu kullanim icin iyi ama karavana donusturecekseniz iyi dusunun. Daha yuksek modelli panelvan ayni paraya alinabilir.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR