Kısa Geziler; Evsekler 'de Kahvaltı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,170
Ynt: Kısa Geziler; Evsekler 'de Kahvaltı

Haşmet bey gezi yeriniz ve paylaşımlar çok güzel ,çevrede temiz görünüyor ,bizim buralar henüz kış sayılır ama oralara bahar gelmiş selamlar

Etiketler

Haşmet bey, salı günleri çalışmasanız,
"Tire pazarını ne zaman yazacaksınız ?" diye sorardım.
Yoksa o gün sizi hasta yazacak meslektaşınız yok mu ? ;)

Canım, bu da bir kamu hizmeti sayılır değil mi yani ? :D

mustafayetim' Alıntı:
Haşmet güzel ve keyifli bir paylaşım eline sağlık.
Mustafa Poyrazlar'la kıyaslanmaz ama bu aralar etraf yeşil olduğu için manzaralar güzel. Beğenin için teşekkürler :smiley:

hasandivriği' Alıntı:
Haşmet bey gezi yeriniz ve paylaşımlar çok güzel ,çevrede temiz görünüyor ,bizim buralar henüz kış sayılır ama oralara bahar gelmiş selamlar
Hasan bey, çevre bir çok yere göre temiz sayılır. Ama piknik sezonu açılınca piknikçilerimiz gereğini yapacaklardır. Sizin oralar kışken, burası baharı yaşıyor, size bahar geldiğndeyse burada yaz çoktan başlamış oluyor. Burada Mayıs 15'te otlar sararmaya başlar, Haziran başındaysa ekin hasadına girilir...

EvliyaCelebi2' Alıntı:
Haşmet bey, salı günleri çalışmasanız,
"Tire pazarını ne zaman yazacaksınız ?" diye sorardım.
Yoksa o gün sizi hasta yazacak meslektaşınız yok mu ? ;)

Canım, bu da bir kamu hizmeti sayılır değil mi yani ? :D
Mesut abi aslında ben Tire'ye yaptığım geziyi de sizlerle paylaşmıştım, o zamanlar karavanımız yapılmamıştı, panelvan halindeydi. Ama günlerden Pazar olduğundan meşhur Tire pazarını ziyaret edemedik, bunun dışında yapılması gerekenleri yapmıştık :smiley: Bu gezinin yayınlandığı link aşağıdadır.
Tire'nin salı pazarını sizinle birlikte ziyaret edelim olur mu?
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=80249.0

2013 Şubat'ında aynı yere yaptığımız başka bir gezinin fotoları...
O sabah hava hem sisli hem de yağışlıydı. Günün ilerleyen saatlerinde hava açtı ve farklı manzaralar sundu.

IMG 5319

IMG 5320

IMG 5321

IMG 5322

IMG 5327

Bu güzel fotoğrafları görünce insan içi kıpır kıpır oluyor , paylaşım için teşekkürler

Mehmet bey, Ferhat bey, Levent bey beğenileriniz için teşekkürler. Fotoğraf makinem yok, Samsung S5 mini telefonumla fotoğrafları çekiyorum. Sanırım manzara konusunda şanslıyım ;)

Karavanı olmalı insanın diye boşuna demiyorum. günübirlik bile olsa yap kaçamağını kafanı dinle gel paylaşım için teşekkürler.

mabirsen' Alıntı:
Karavanı olmalı insanın diye boşuna demiyorum. günübirlik bile olsa yap kaçamağını kafanı dinle gel paylaşım için teşekkürler.
Mehmet Ali bey kesinlikle size katılıyorum, bazen uzun süreleri değil, anları bile değerlendirmek için karavanımı kullanıyorum. Bu bir sabah kahvaltısı da olabilir, akşam yemeği de...
Beğeniniz için teşekkürler :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri