Kısa Bir İç Anadolu Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,225
Ynt: Kısa Bir İç Anadolu Gezisi

IMGP2993

Etiketler

erol kardeşim ilgine teşekkür ederim gezimin önlerine gıdersen orde saten göreceksiniz karavanımı tabiki bunun en güzel tarafı karavanımın olması..saygılar

fregraf kardeşim tabiki bunlar benim bir antika dijital fotodan çıkanlar tablo gibi çıkmış deyilmi biraz acemiyiz ya ondan olmalı alınmam mümkün deyil..siz yeterki resimlerimi beğinin

58ayhan' Alıntı:
fregraf kardeşim tabiki bunlar benim bir antika dijital fotodan çıkanlar tablo gibi çıkmış deyilmi biraz acemiyiz ya ondan olmalı alınmam mümkün deyil..siz yeterki resimlerimi beğinin
can yoldaşlarım karavancı kardeşler bundan sonraki yolum kayseri sivas oardanda sizlere resim gönderecem..ama en ilginç olanı birkaç gez gittiğim yılanlı çermik sivasın bir adıda balıklı kaplıcaları..oradan resimlerim ve yorumlarım olacak ve sıcak çermikten ..biraz ara saygılar

IMGP2883

Kapadokya'yı biz Türkler dışında "dünya alem" iyi biliyor; bir de biz bunun ayırdına varabilsek...
Ayhan Bey, fotoğraflar güzel, elinize gözünüze sağlık; bir de şu yazınızdaki aksamalara özen gösterebilseniz...

Cavid Sezen

cavit abi çok özür dilerim yazılarımın hatasını bende fark ettim bırazda yazdığım yerlerde ışık problemleri vardı ondan dolayıda ola bilir bana bu konuda biraz özveride bulun...ne yaparsın alışmaya çalışıyorum..yengemin astımı nasıl oldu iyilerdir inş allah abi erdeğede bekliyorum bunu sakın unutma saygılar..

sn.Ayan abi fotoğraf konusunda cok hasasım hele ki gezi ve tabiat işin içine girince,daha da abartı seviyelere cıkarım,bazen gayri ihtiyari oluyor.Ama size bir şey diyemem öyle bir hakım yok.Buradaki gayemiz bildiklerimizi mesleki olarak paylaşmak.Hoş vakit gecirmek.Dijial daha okadar antika olmadı, fotoğraf gayretiniz yeter.az çok demeden paylaşiyorsunuz.size kazasız bol gezmeler dilerim.

58ayhan' Alıntı:
cavit abi çok özür dilerim yazılarımın hatasını bende fark ettim bırazda yazdığım yerlerde ışık problemleri vardı ondan dolayıda ola bilir bana bu konuda biraz özveride bulun...ne yaparsın alışmaya çalışıyorum..yengemin astımı nasıl oldu iyilerdir inş allah abi erdeğede bekliyorum bunu sakın unutma saygılar..

Ayhan Bey, inanın özür dilenecek birşey yok.. Yazı ve görsel malzemede, daha iyiyi, güzeli, doğruyu nasıl yakalarız; derdimiz bu... Sizin iyiniyetinizden kuşkum yok.
Fotoğraf çekmeyi sürdürün, önemli bu. Yüklerken benzer fotoğrafları ayıklarsanız, yinelemekten kurtularsanız çok daha iyi olur..
Sağlık sorunumuz yok sayılır. Erdek'e geldiğimde kesin uğrarım; sağolun..
Size iyi yolculuk, gezi ve dinlenceler dilerim.

Cavid Sezen

58ayhan' Alıntı:
göreme açık hava müzesinden istedim bir kac resim koyayım..ilginizi çeker diye çok tarihi bir mekan gez gez bitmiyor..anadolu kültürümüzü japonlar bizden daha iyi biliyor japon turst artı kapotokyayı kendi vatanı gibi görmüşler şaşırdım kaldım

Hiç şaşırma Ayhan abi senin bu dediğini asıl avrupalı turistler diyor ::smiley: ::smiley: ::smiley:
Türkiyeye her yıl gelen turist sayısı artıyor ve tek sebebid de gelen turistlerin söyledikleri tek cümle :eek: :eek: :eek:
Türkiye bizim ana vatanımızmış, atalarımız neden gitmiş avrupaya diyorlar ??? ??? ???
Hertarafı tarihi eserlerle dolu olan bu VATAN sadece ve sadece bize emanet. Gidecek hiçbir yerimiz yok ve iyi sahip çıkmalıyız bu emanete :smiley: ;) :D 8)

ANKARA' Alıntı:
Hiç şaşırma Ayhan abi senin bu dediğini asıl avrupalı turistler diyor ::smiley: ::smiley: ::smiley:
Türkiyeye her yıl gelen turist sayısı artıyor ve tek sebebid de gelen turistlerin söyledikleri tek cümle :eek: :eek: :eek:
Türkiye bizim ana vatanımızmış, atalarımız neden gitmiş avrupaya diyorlar ??? ??? ???
Hertarafı tarihi eserlerle dolu olan bu VATAN sadece ve sadece bize emanet. Gidecek hiçbir yerimiz yok ve iyi sahip çıkmalıyız bu emanete :smiley: ;) :D 8)
bu günkü gezimin ayağı olan sivastan selamlar..hemen gelır gelmez sivasta çok sevdiğim bir arkadaşimın..kangal köpeği çifliğine gittim bende erdekte kangal beslediğim için....merak işte burda hemen onlarla ilişki kurmak için faliyete geçtim..sizle paylaşayım dedim..

IMGP3187

58ayhan' Alıntı:
bu günkü gezimin ayağı olan sivastan selamlar..hemen gelır gelmez sivasta çok sevdiğim bir arkadaşimın..kangal köpeği çifliğine gittim bende erdekte kangal beslediğim için....merak işte burda hemen onlarla ilişki kurmak için faliyete geçtim..sizle paylaşayım dedim..

IMGP3194

vallahi ne söylüyeyim artık sivastayım bır kaç günümü artık bunlarla geçirecem bu safkanlardan isteyen bu işe gönül veren arkadaşımız olursa burdan ayarlarız yavruları

IMGP3190

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR