Kısa Bir İç Anadolu Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,184
Ynt: Kısa Bir İç Anadolu Gezisi

İyi akşamlar Ayhan abi gezi mükemmel gidiyo ama bende köpeklere hayran kaldım safkan olan köpeklere hastayım yavruların fiatları nekadar :smiley:

Etiketler

dehşet bir dost .çalımı yeter.Başka yok öbür marka lar yanında it kalırlar.

Ayhan abi çok güzel gezi olmuş ellerine sağlık devamını bekliyoruz,kangallar konusunda bende çok seviyorum yerim müsait olsa alıp beslemek isterim ama İst.mümkün değil.

sayın freegraf'ın demek istediği fotoğraf çekilir resim çizilir bu sebeple fotoğrafa resim dememek gerekiyor ;) az da olsa anlarım fotoğrafdan ama zamansızlıktan çıkıp adam gibi kareler çekmeye fırsatımız olmuyor bakalım bizde 1 hafta biryerlere kaçmayı düşünüyoruz becerebilirsek bizde paylaşırız kalın sağlıcakla.

ya yusufcum herkesin bir hastaılığı varya benımde bu köpek işi işte helede kangal olunca..ilgine ve bilgilerine herzaman saygı duymusumdur..saygıllar...avcı kardeşim vallahı tabıkı sorarım vede bıze uygun fıyat ve gerçek safkan alırız hele bır geleyım erdekte hallederiz....daha kopeklerle bazı resımler var daha sonra koyacam.....freegraf kardeşimede selam teşekkür ederim ilginize saygılar

Dosta güven düşmana korku verir o kangallar çok asil hayvanlardır çocukluğumda köyde bizdede vardı hayvancılık çokca yapıldığı için ve iklimi Sivas iklimine yakın olduğu için yetişmesi kolay oluyordu keşke şehir dışında bahceli bir yerim olsada alsam 2 tane ha şuda var köpeği ev içinde sevmem kişisel tercihim bana göre köpeğin yeri bahcedir yani dışarısı ;)

Gezinizin devamını bekliyoruz.

inşallah seninde gönlüne göre verırde bahçeli bir yere gecersın ben alırım o zaman köpeğini canım kardeşim..ne demek

Sivas kangal ftl

Kangal Köpekleri çoban köpeğidir,sürü ile beraber dağ bayır gezmek en doğal haklarıdır.Küçük bir ev bahçesinde heleki tel kafes içerisinde Kangal Köpeği beslemek,Bu köpeklere yapılmış en büyük haksızlıktır diye düşünüyorum.Herkese saygılar.

Sami abi haklısınız size sonuna kadar katılıyorum bizde karavanla geziye çıkınca yanımızda götürür bağlarız karavanın yanına yayla,göl kenarı,orman gezdiririz hayvanı,kalacak yer sorunumuzda olmaz bu durumda ;)

selamlar,beyler bu cengaverler bilmem günde kaç kilometre yol yapmaları lazım şehir buna yakışmıyor şehre inenlerin hepside özelliğini yitiriyor.bunu dağlarda ve meralarda görelim. onun yeri belli,yanlış isem deyin.

Ayhan bey bu güzel geziyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim...

değerli dostlarım ilginize teşekkür ederim..bunları sizle paylaşmak güzeldi..gezim bu gün bitti..anılar yakında saygılar

Ayhan Bey;

Güzel bir gezi yapmışsınız. Paylaşımınız için teşekkürler. Aynı geziyi biraz daha kapsamlı olarak Ekim ayı içinde eşim ile birlikte biz de yapmayı planlıyoruz.
Ekim ayı içinde açık olup olamayacakları konusunda önceden bilgi almak istiyorum. Bahsettiğiniz kampinglerin telefonunu iletmeniz mümkün mü ?

İnternetten bir tek Avanos'daki Ada Kamping'in bilgilerine ulaşabildim.

Teşekkürler iyi günler

58ayhan' Alıntı:
evet geziye kaldığımız yerden devam edelim göreme çok güzel bir yerdi vede orda kaldığımız kapotokya.kampik güzeldi elektirik ve sıcak su vede wc iyi bıraz işletmeye ara vermişler ama gelenleride boş geçirmediler.. karavan ücreti.günlük kişi başı 5tl aldılar bunun içinde elektırık var..şehrin içinde olması çok güzeldi...gidecek olan arkadaşlara duyurulur..tabiki başka kamplarda var mesala göreme kampık bıraz içerde kışi başı 10tl ama havuzda var elektırık dahil.karavana ücret yok..burası bıraz daha ıyı tavsıye edeceğim bır yer

'' Güzel Atlar Ülkesi'' olarak bilinen Kapadokya'daki fotoğraflarınız, anılarımızı yeniden canlandırdı. Bizim de bu yıl niyetimiz o bölgeye yeniden gitmek Ayhan bey. Heykeller kenti olarak bilinen Eskişehir'de Anadolu'muzun yüzakı şehirlerinden biridir. Sanat ile bir kentin bu denli uyumu görülmeye ve takdir edilmeye değer. Paylaşımınız için çok teşekkürler :smiley:

Ayhan Bey,

Güzel bir gezi.. Bu güzellikleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler..

Daha nice güzel geziler dileğiyle..

Ülker&Yavuz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR