Kış Mevsiminde Fethiye'nin Sıcaklığı..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celal yalçın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,944
Ynt: Kış Mevsiminde Fethiye'nin Sıcaklığı..

Pek denize girilemese de, güneyin tadı en iyi herhalde kışın çıkar. Boş otoparklar, sakin sokaklar bir de ara sıra çıkan yakıcı olmayan güneş oldu mu değmeyin keyfine. :smiley:

Poz veren balıkçıl çok hoşuma gitti. :smiley:

Paylaşım için teşekkürler.

Etiketler

Celal Hocam, yapılır mı şimdi bu?.. "Millet", "kar,kış, kıyamet"te eza, cefa içinde iken, bırakın kendinizi, çoluk çocuk Fethiye sefası!..:D ;D

Çocuklara yakın olmanız, belli aralıklarla onlarla birlikte olabilmeniz ne güzel. Mutluluğunuz, fotoğraflarda nasıl da belli oluyor.

Motorkaravanınızın hacim ve donanım açısından uygunluğu, kış mevsiminde size çok büyük olanaklar sunuyor. Ehh artık size kalan, bundan yararlanmak. Siz de 12 ay karavanda yaşayarak bunu hakkıyla değerlendiriyorsunuz; bir kez daha kutluyorum. :smiley:

Sizin paylaşımda bulunmaya başlamanızdan bu yana, aracınızı örnek alıp yola çıkan/çıkmaya niyetlenen epeyce arkadaşımız oldu değil mi?

Fethiye için de birkaç söz söylemek isterim. Seracılığın gelişmesi ve turizmin adeta patlaması sonucunda, Fethiye çevresi ile birlikte, önemli bir gelişme ve değişim yaşadı. Doğal olarak bu durum, nüfus artışını getirdi. (Tarımda ve hizmet sektöründe gereken işgücünün gelişi, emeklilerin yerleşme tercihi, hatta yabancıların yerleşmesi-başta İngilizler olmak üzere...) Artık Fethiye'nin bir tek gereksinimi var; il olmak! Antalya-Muğla arasında, kıyıdan 415, Korkuteli üzerinden 320 km.de, hem de bu ekonomik gelişme ve nüfus yığılmasına karşın, yönetsel bir merkez yok. Bartın, Bayburt, Kilis gibilerin "il" olduğu yerde, Fethiye "eyalet" olur. Güzel ülkemde, garipliklere devam!.. ??? :mad: (Fethiye Merkez İlçe+Ortaca+ Dalaman ile, Göcek+ Yeşilüzümlü+ Kemer+ Kınık-Ant.+ Kalkan-Ant. ilçe yapılarak oluşturulacak Fethiye İli çok büyük bir gereksinimi karşılar)

Paylaşımlarınızın sürmesi dileğiyle, esen kalın meslektaşım.

Cavid Sezen

[attachment=1]

Kalk  Antalya Trkiye var

Sayin Celal bey ;fotograflara bakinca bizleri provake etmeue calistiginizi dusundum :smiley:. Bebek torununuz sanirim. Allah bagislasin

Ohhhhh.ne güzel aramızdan birini ma-aile mutlu görmek,Teşekkürler fotolardaki güneşle içimizi ısıttığınız için,teşekkürler mutluluğunuzu bizimle paylaştığınız için.

Celal abi, mevsimin verdiği sakinlikle, aile bireyleri ve dostlarla birlikte mutluluğunuz fotoğraflara ne güzel yansımış, sağlıklı ve bol geziler dilerim.

F. Şirin, Cavit Hocam, Anibal, Kadriye &Ercan , Enver Dede, Sevgili Dostum İlhan Bey
Hepinize katkılarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Sizlerle Gezenbilir üzerinden haberleşmek güzel. Birgün bir yerlerde yüzyüze sohbet çok daha keyifli olacağına inanıyorum.
Evet Antalya' ya yakın olmak çocuklarımla da sık sık görüşme olanağı verdi. Karavan için aynı dilekleri sizin için diliyorum. Evet Fethiye il olmalı. Fethiye' de kışı (çok soğuk günleri )geçirmenin ayrıcalığını sizlere iletmek istedim. Benim gibi olanağı planların eve kapanmak yerine benzer yörelere yönelmelerini istedim. Donanımlar tam olmak kaydıyla. Bu sadece Fethiye ile sınırlı değil. Mersin, Hatay, Antalya, Muğla tüm ilçeleriyle emrinizde. Bahara doğru da Aydın, İzmir harika olur. Görüşmek dileğiyle hoşca kalın.

celal abi seni kutluyorum vede sizlerin karavan yaşantısını erdekten beri biliyorum bende sizlerin takip cisi olarak bu kış karavan gezisi düzenleyip kışı didimden başlıyarak hatayda bitirmek üzere yola cıktık.didim seyhati bitti şimdi bodrum başladı inşallah yakında görüşeceiğz yollarda.bir yerlerde karşılaşmak umuduyla saygılar yenge hanıma..erdekten selamlar

IMGP4580

58ayhan' Alıntı:
celal abi seni kutluyorum vede sizlerin karavan yaşantısını erdekten beri biliyorum bende sizlerin takip cisi olarak bu kış karavan gezisi düzenleyip kışı didimden başlıyarak hatayda bitirmek üzere yola cıktık.didim seyhati bitti şimdi bodrum başladı inşallah yakında görüşeceiğz yollarda.bir yerlerde karşılaşmak umuduyla saygılar yenge hanıma..erdekten selamlar

IMGP3770

resimlere bakarken kendimi zor tuttum, orada yaşamak için yapılan bütün planlara ve mücadeleye rağmen İstanbul'dayız, kader diye bir şey varsa herhalde budur, benden selam söyleyin Fethiye'ye :'(, bedenim İstanbul'da olsada ruhum oralarda,
halde balık yemeği unutmayın,

selamlar :smiley:

Ayhan Bey
Bodrum turu başladıysa bayağı yaklaşmışız demektir. TLF 0505 836 97 97 Lütfen nerede olduğunuzu iletirseniz , karşılaşma şansımız artar. Sizin gibi dostlarla tanışıp , sohbet bize onur verir. Erdek gerçekten çok güzel yer ama kışın çok soğuk. Gerçi oradaki dostların sıcaklığı yetti bize , sağolsunlar. Biz şu an SARIGERME' deyiz. Görüşmek üzere.

Levent Bey
İstedikten sonra yapmak çok kolay, yalnız bazen zaman alıyor. Fethiye' den ayrıldım şu an SARIGERME' deyim. Sabah ilk yürüyüşte selamınızı doğaya bağırarak ileteceyim. Fethiye' nin birkaç fotoğrafını atlamışım sizin için yayınlıyorum.[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSCF4430

DSCF4431

DSCF4432

DSCF4433

DSCF4434

Sacayağı üzeri bidonda kamp ateşi, aslanın sütü, üzümün suyu, gülen yüzler, söyleşiler...kısaca mutluluğunuz sürekli olsun e mi?.. :smiley:

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri