Kiralık Karavanla Amsterdam'dan Paris'e

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,451
Eyfel'in tepesinden Paris'i bol bol seyredip, fotoğrafladıktan sonra inişe geçiyoruz. Ama bu sefer merdivenleri tercih ediyoruz. Aşağıda Turistlerle seyyar satıcılar köşe kapmaca oynuyor. Fotoğraf çekilirken bize yaklaşan güney Koreli bir anne ve oğlu bizden fotoğraflarını çekmemizi rica ediyor. Samimiyetle gelişen kısa süreli sohbetimiz de anılarda yerini alıyor. Sonrasında bölgede geziyoruz. Eyfel'de yaklaşan roland garros tenis turnuvasının simgesi olarak tenis topu biçiminde balon asılıyor.

2014 05 19 205930

2014 05 19 205944

Meral su IPhone 31 05 2014 417

Meral su IPhone 31 05 2014 418

2014 05 19 211056

Keyifle takipteyim.
Öncelikle size teşekkür etmek istiyorum. Bu yoruma kadar uzun süredir yorum yapılmamıştı. Kendimi karanlıkta göz kırpıyormuş gibi hissediyordum. şu ana kadar 16 yorum 275 görüntülenme var. Bu 16 yorumdan 13-14 tanesi de bana ait. Siz en azından bana yazımı devam ettirmem için umut oldunuz.

.

Haşmet bey, sizi çaktırmadan takip ediyorduk aslında..

Paris’i Eifell’den seyretmek en güzeli.
Kulenin görülmediği tek yer orası çünkü.. :p

Disneyland’da o kadar park ücreti verdikten sonra arabada kalıp keyfini çıkarmanıza müsade etmediklerine yazık olmuş..:yum:
Fakat bereket daha sonra girişte verdiğinizi okuyunca parkın yarısını satın aldığınıza çok sevindim..:p

Son düzenleme:

Merhaba Haşmet Bey,
Gerçekten bu covidli günlerde güzel bir paylaşım oldu.
Gezinin devamını bekliyoruz,
Paylaşım için teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.