Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 538,106

Etiketler
tesekkurler ercument abi, keske avrupadaki karavanci arkadaslarla toplanip gidebilsek ne iyi olurdu, bu gidisle ancak turkiye ye giderken ugrariz galiba.

saygilar.

Ben M.Karavan ile 50 den fazla Turkiye seferi yaptim,ve bu seyahatlerimizde devamli olarak Macaristan termal kampinglerinde 2 ile 3 hafta arasi dinlenme molasi verdik.Bizler icin Macaristan Turkiye ile tam aramizda,yani 1500 km. yapip, mola veriyoruz.Selml.

BUK 7 JUNI 026

BUK 9juni Fordu 028

Çok güzel görünüyor. Ben de Afyon'daki termal otelleri tercih ediyor ve Afyon termallerini çok keyifli buluyorum. İzmir'e giderken bir keresinde bir termal otele uğrayıp orada kaldım. Benim gibi bir Garip'e göre biraz pahalıydı ama buna değdi doğrusu. Burada Kızılcahamam'da da termal banyolar var hem çok güzel hem de fiyatı 10 lira belediye kaplıcaları. Yakında oraya da keyif için gideceğim bir ara... Ankara'dan selamlarımla..

Ben Afyon'da Budan oteli tercih ediyorum. Hizmet kalitesi çok iyi ve kapalı havuzları çok güzel. Bütün gün termal havuzlarda keyif yapabiliyorsunuz. Herkese tavsiye ederim. Budan'ı...

i

hüseyin bey iyi geziler.çok güzel görünüyor.çerverisi bilmiyorum.biraz tenha gece güvenlimiydi acaba.

hüseyin bey iyi geziler.yer güzelde gece kalmak için tenha görünüyor.

Teşekkürler.

Resimde göründüğü gibi tenha değil. Resmi aldığım yerin arkasında belirli aralıklarla tatil evleri var. Dikkatimi çeken bir nokta bu bölgede çevre temizliği bilincinin oldukça eksik olması. Ayrıca karavanın durduğu yere varabilmek için bir kaç metrelik zor bir yerden geçmek gerekti. Büyük veya engin karavanların geçmesi biraz sorun olabilir. Camper tipi karavanların bir güzel tarafı da böyle yerlere gitmenin sorun olmayışı. Zaten güzel ve sakin yerler artık herkesin gidemediği bölgelerde kalmış durumda.

Biz Mayis basinda Hollanda'dan yola cikarak Almanya Mosel/Ren/Saar nehirleri kenarinda 2 aya yakin bir gezi yaparak eve geri donduk.Kaldigimiz haftalar icinde 4 veya 5 gun gunes ve biraz sicak hava oldu.Adeta sonbahar havalari yasadik.Bu ayin sonunda kismet olursa Macarista ve Hirvatistan seyahatimiz var.Turkiyedeki kaos dolayisi ile memleketimizi bu sene gezi programimizdan cikardik.Temenninize tesekkurler,sizlerede iyi yolculuklar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri