Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 538,104

selsun

Kamp II
Yer
İstanbul
Havaların güzelleştiği şu günlerde marşa basan bir yerlere gidiyor. Kimi uzun soluklu kimi kısa soluklu.
Dilerseniz bu başlık altında nerede olduğumuzu, düşündüğümüz bir sonraki durağımızı, güzergah ve yapmışsak zaman planını paylaşalım.
Bu şekilde yollarda grup kurmamız daha kolay olur.
Hoş ben hala camper veya motokaravana geçemedim :( ama binek araç ile de yollarda karşılaşıp görüşme olanağı olur.
Hoşçakalın, gezekalın....
Selsun

Not : Belkide bu konu sabit konu olmalı ancak nasıl yapılır bilmiyorum...

Etiketler
Ynt: Kim Nerede?

Sevgili dostlar;

Havaların serin ve yağışlı gitmesi nedeniyle bu tarihlere ertelediğimiz gezimize, bugün çıkıyoruz, nihayet.. Yani 2009 yaz sezonunu açıyoruz..

Belli bir programımız yok. Her zaman olduğu gibi, gidilecek yöne kavşakta karar vererek yapacağız, gezimizi.. Ancak, 15 haziran itibariyle Samsun'dan başlayıp, Batı Karadeniz'i düşünüyoruz. Temmuz-Ağustos aylarında Güney'in sıcakları dayanılmaz oluyor, malum.. Bu arada önemli bir zaman birimini de Gökçeada'ya ayıracağız. Eylül-ekim gibi Akdeniz diyebiliriz. Zaman ne gösterir, bilinmez..Şimdilik düşüncemiz bu..

Tüm dostlara, sağlıklı, huzurlu, neşe içinde geçecek tatiller, güzel geziler diliyoruz..
Bir gün, bir yerlerde karşılaşmak, tanışmak ümidiyle..

Ülker&Yavuz

Bornovalı dostum, kazasız belasız, içinize sinecek zevkli anılar ile dolacak bir gezi dilerim.Umarım bir yerlerde karşılaşırız.

Sayın Selsun güzel bir bölüm düşünmüşünüz tebrikler,en azından kimin nerelerde olduğunu bilir,karşılaşma buluşma imkanımız olur sayenizde... Sevgi ve saygılarımla....

Sayın Shadov, teşekkürler, Afyon gibi bir noktada olduğunuza göre kahve stoklarınızı sürekli kontrol etmelisiniz. selamlar,
Sayın Dalgıç, Sayın Bornovalı merhabalar, sizlerin gezi planlarınıza imrenerek bakıyorum. Şu an için yapmaya olanak bulamadığım bir düşünce.

Gezekalın,
Selsun

Merhaba,

Abdi Bey, yola çıkmış olmalı ama... Nerede olduğunu yazmadı daha. Sanırım yakında anlarız..

Cavid Sezen

Eşimin 10 yıldır görmediği okul arkadaşının misafir gelmesi nedeni ile başlama tarihini ertelemek zorunda kaldık,kısmet olursa pazar günü yola düşeceğiz.İlk durağımız Bursa da çocuklar ve torunlar ıle hasret gidermek için bir kaç gün kalıp,oradan adana ya doğru yola çıkacağız. Sevgi ve saygılarımla

Ben de yarın sabah Kaz Dağlarına doğru yola çıkıyorum. Yarın akşam Kaz Dağlarında çadır kampı kuracağız. Pazartesi Ayvalık Ören'e geçeceğiz. Deniz kenarında kamp atacağız. Salı akşamı (19 Mayıs) eve dönüş.

aslanahmet' Alıntı:
Ben de yarın sabah Kaz Dağlarına doğru yola çıkıyorum. Yarın akşam Kaz Dağlarında çadır kampı kuracağız. Pazartesi Ayvalık Ören'e geçeceğiz. Deniz kenarında kamp atacağız. Salı akşamı (19 Mayıs) eve dönüş.

İyi yolculuklar ve geziler! Dönüşte fotoları göreceğiz sanıyorum.

Cavid Sezen

Teşekkürler Cavid Bey. Murat Bey (TezzMertek) gezi notları ile ilgili bir topik açar sanırım. Resimleri oraya yükleriz.

tüm yolda olan arkadaşlara, YOLUNUZ AÇIK OLSUN...
Varmış olan dostlara İYİ TATİLLER ...
diyoruz.

İstanbul ATAŞEHİR tarafına hafta snu yolu düşecek diğer illerden yola çıkan dostlara kapımızın her daim açık olduğunu bir kez daha belirtmekte fayda var.
Özellikle yardıma ihtiyacınız olduğunda... Tel 05326819177

Ben de buradayım : :mad: :mad: :mad:...Her zaman olduğum yerde hastanede nöbet ve icap tutarak geçireceğim güzeli 19 mayıs tatilini...foto isteyen var mı??? ;D ;D ;D
Gezginlerimize iyi eğlenceler...

Sabır Haşmet Bey. Şurada emekliliğinize ne kaldı ki?..Sonrasında, her gün dinlence...

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri