Kılık, Kıyafet Devrimi Tavsiye :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozahbap Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,298

ozahbap

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Merhaba,

Piaggio kullanıyorum. Ve ilk kez istemeden de olsa yağmurda kullanmak zorunda kaldım.

Kıyafet konusunda hazırlıksız olduğumdan selenin ıslaklığını ve üzerime yağan yağmuru dizlerimde hissettim.

Bu noktada arayışa girdim. X Evo 250 için sele kılıfı arıyorum. Tavsiyesi olan var mı acaba? Aynı zamanda sabahları selede oluşan çiğ damlalarının nem sorununu gidereceğini düşündüğümden önemli bir ihtiyaç gibi geldi.

Bir de yağmurda sırılsıklam olmaya karşı pantalonun üzerine giyilebilecek şöyle bir ürün buldum. Bilen,kullanmış olan ya da tavsiye verecek ya da alternatif verebilecek olan var mı acaba?

http://www.motosikletaksesuarlari.com/TEX-297-MOTOSIKLET-KOLAY-GIYIMLI-BACAK-RuZGAR-KORUMA_2296.html#0

Teşekkürker.

Etiketler
Ynt: Kılık, Kıyafet Devrimi Tavsiye :smiley:

linkini verdiğin kılıf güzelmiş aslında,yaz kış motora binen biri olarak
bende bu tip araştırmalardayım.
http://www.feyizoglu.com/Fermuarli-Motosiklet-Pantolonu_44404.html#0
fiyat olarak yüksek gibi ama,işlevsel gibi duruyor.
birde outdor mağzalarında var yandan fermuarlı pantolonlar onlar daha
profeyonel bence.bulursam linki ni atayım.
evet bu vb.
http://www.maceracumhuriyeti.com/Zajo-Dakota-EV-Entrant-Teknik-Pantolon_5952.html#0

Ynt: Kılık, Kıyafet Devrimi Tavsiye :smiley:

Bu ürünü boşverin, iyi bir yağmur ve soğukta yetersiz kalacaktır, yukarıda linki verilen LBC pantolonlar iyidir, çok aşırı yağışta bir miktar geçirdiğini söyleyen arkadaşlarım vardı ama genel olarak memnundular. Ben Spidi'ninkini kullanıyorum gayet iyi ama biraz fiyatlı ürünler. Sadece yağmur için motosiklet mağzalarında satılan yağmurluklar, hem soğuk hem yağmur için yukarıdaki ürünler iyi olacaktır.

En düşük motosiklet yagmurlugu fiyatı 150 TL sen başlıyor. İsmont'un yağmurluk takımları var tavsiye ederim. Boşuna fazla para vermeyin.

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar, ben rizede motocross sürüyorum. malum çok yağışlı. ben de ekipmanların hepsi var. ancak size piyasaki tüm ürünlerden çok ucuz, sağlam, ve dayanıklı bişey söyliyim o da "çay yağmurluğu"dur. rizede insanların çay toplarken kullandıkları alt üst toplam 25 tl ye alabileceğiniz çok sağlam bir yağmurluktur. inanın bunu kullanmaya başladığımda motosiklet kıyafetlerine boş yere o kadar para vermişim dedim. ıslnamayı bırak , yağmur altında hem de gökten boşanırcasına yağan yağmur altında terliyeceğinizi garanti ediyorum. lacivert ve haki iki çeşit renktedir. sadece alt tarafı biraz şalvar gibi boldur ama bir terzide ayarlattırabilirsiniz. çok da pratik.

arkadaşlar, ben rizede motocross sürüyorum. malum çok yağışlı. ben de ekipmanların hepsi var. ancak size piyasaki tüm ürünlerden çok ucuz, sağlam, ve dayanıklı bişey söyliyim o da "çay yağmurluğu"dur. rizede insanların çay toplarken kullandıkları alt üst toplam 25 tl ye alabileceğiniz çok sağlam bir yağmurluktur. inanın bunu kullanmaya başladığımda motosiklet kıyafetlerine boş yere o kadar para vermişim dedim. ıslnamayı bırak , yağmur altında hem de gökten boşanırcasına yağan yağmur altında terliyeceğinizi garanti ediyorum. lacivert ve haki iki çeşit renktedir. sadece alt tarafı biraz şalvar gibi boldur ama bir terzide ayarlattırabilirsiniz. çok da pratik.
Nereden alinabilir internetten? Bulamadim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri