KIBRISCIK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan liveistodie Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,758

liveistodie

Ana Kamp
Bugün içimden kıbrıscıkı tanıtmak geldi, uzun uzun yazayım istedim.en baştan başlıyorum. bolu merkeze atanan gezgin bir polis memurunun kıbrıscıkta yoluna devam etmesiyle başlar ve şöyle devam eder.
c54rr.jpg
beypazarına 54 boluya 65km sebene 40 km uzaklıkta 2600! nufusu varsayılan ilçelikten düşmek üzere olan bir ilçe(köy)dür.kendi köyümde günde bir araç oldugundan dedim köy diye. ankaraya perşembe günleri hariç hersabah 8de bir araba gider ve kışın 3 de yazın 4 de beypazarından geri döner.boluya ise hergün gider gelir bir araç neticede bolunun ilçesidir boluya uzakta olsa! köroğlu zirve bu ilçeden yapılmaktadır.dağ evleri vardır 10 adet günlüğü ev başına 70tl dir.
40261669.jpg
köroğlu zirve öncesi yada sonrası konaklama tercih edilir. ilçemizde yeni lpg satışı başlamıştır.2 benzinlik var.3 bakkalımız var lokantamız var bir ptt bir tek ziraatbank şubesi olup başka bir bankanın atmsi bile bulunmamaktadır. örneğin canınınız pizza çekti yiyemezsiniz efendim.66 km uzağa araç bulursanız gidersiniz.
doğası güzel mi? merkezde değil, allah buraya taş yağdırmış sanki ama boluya yada beypazarına giderken muazzam bir güzelliği var. boluya giderken seben gölü mesela kıbrıscıka 30km uzakta
24489_104528796251533_104528086251604_56151_6719694_n.jpg
yada gölcük
bolu-golcuk-0b82db41-tfai.jpg
50km uzağımızda, beypazarı tarafında ise
KaragC3B6l34
karagöl var.
8 aydır görev yaptığım bu ilçede kartal,akbaba,geyik

Etiketler

Ynt: KIBRISCIK

tavuklarım, arılarım kazlarım ve seben gölünden manzaralar.tonla fotograf var birazda merak edin burayı hepsini vermeyim. max eklenti yüzünden tosbamın tavşanımın ve ördeklerimin fotolarını ekliyemedim belki zamanla olur

Fotoraf13

Fotoraf9

IMG 0002

Kbrsck 158

Kbrsck 90

Onur bey,
Paylaşım için teşekkürler.
Bahsettiğiniz broşür için e-posta adresim senolesiyok@gmail.com

Seben ve Kıbrıscık'ın kuzeyinden ve güneyinden doğu-batı yönünde geçtim ama kuzey-güney yönünde yol alıp bu iki ilçeyi gör(e)medim. :( Umarım bir gün o da olur. :smiley:

Bilgi ve fotoğraf paylaşımı için teşekkür ederim.

Cavid Sezen

Onur bey,
Çok güzel ve samimi paylaşım olmuş teşekkürler

Bahsettiğiniz broşür için e-posta adresim eyaman52@gmail.com

broşürü mailinize ilettim kaya manastırı ve yamacın eteğindeki uludure fotografını da ekledim.

liveistodie' Alıntı:
mailinize gönderdim cavit bey, inşallah başka sefere beklerim.

Teşekkür ederim; umarım.... :smiley:

Bu küçük ilçe için, büyük bir çalışma olmuş; emeği geçenler sağolsun!...

Cavid Sezen

Benim guzel ilcemi boylesine guzel tanittiginiz v resimlediginiz icin size cok tesekkur ederim ve ayrica bunu yapanin da orada gorev yapan bir meslektasimin olmasi beni cok mutlu etti deveoren koyundenim bende mail adresim derkanertekin@hotmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.