KIA VENGA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nisya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,887

nisya

Ana Kamp
Yer
Istanbul-Bahçeşehir
Merhaba Arkadaslar!
Uzun suren arastirmalarin sorununda kendimi hicte aklimda olmayan bir araci satin alirken buldum.Kia Venga ,Turkiye de yeni olan bir arac.6 ay kadar bir sure olmus.Yabanci kaynaklardan kullanici fikirlerine goz attim,insanlar aile araci konforlu ve cok ekonomik diye yorumlarda bulunmus.Aracin en goze carpan yani yakit tasrrufu .
Araci henuz teslim almadigim icin kendi yorumalrimi yapamiyorum ama acaba aranizda kullanan var mi?
saglikli suruslar herkese. ::smiley:

Etiketler
Ynt: KIA VENGA

1387 defa okunmuş ...bir yanıt bile yok...
konuyu açan da ...açmakla bırakmış

aslında kia markasında bir durgunluk var

eshefle karşılanmalı

Duster gibi tüfek bir aracın topiklerine bakıp utanmalı bence

kia ların sorunsuz ve kaliteli araçlar oluşu buradaki suskunluğun mazereti olmamalı bence

sevgiler

sarp

uzun zaman oldu foruma yazalı,bu arada ben arabayı aldım ve deneyimlerimi kendim kullanarak elde ettim.Ve 1.5 yıldır bende olan vengamı almak hayatımda verdığım en doğru kararlardan biri oldu.konforu en büyük artısı benim gözümde ,uzun yolda da çok keyifli,arka koltuk bölümü genişliği açısından özellikle tebriği haketmiş-bagaj bölümü gayet büyük ,gerçi eşya bakımından benm yine sığamadıgım vakıtler oldu ama sanırım benımle alakalı.:=)
ilk aldıgım vakıtlerde 135 tl ıle fulllenıyordu depo-şuan depo dolduramıyorum ama 50 tl ile en azından yarım depoya yaklasıyoruz ve kadıkoy -acılar gıt gel -ve avcılarda dolasma payı bırakıyor bana
işte böyle-burdan paylaşmak ıstedım -şiddetkle tavsiye edilir:smiley:

089

yaklaşık 7 aydır soul (xtra) kullanıyorum
sanırım venga ile aynı alt yapıya sahip
soul dan son derece memnunum

aracınızın motor ve şanzıman versiyonu hangisi ?
özellikle paylaşmak istediğniz konular için yazabilirsiniz
dizel aracıma box uygulaması ile performans artışı sağladım
bu özellikle şehir içi kullanım konforunu artırdı

sevgiler
sarp

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR