KİA Ceres

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat durmaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,702

Etiketler
Ynt: KİA Ceres

kıa ceres 4x4 bildiğim kadarıyla Kızılay derneği envanterinde bulunuyordu son ihalede hurda belgeli olarak satışa çıkmıştı saygılar.

ehz2004' Alıntı:
kıa ceres 4x4 bildiğim kadarıyla Kızılay derneği envanterinde bulunuyordu son ihalede hurda belgeli olarak satışa çıkmıştı saygılar.

murat durmaz' Alıntı:
aramızda kia ceres in 4x4 modeli ile bilgisi olan varmı acaba ?

Sn durmaz ehz2004 doğru söylüyor bu araçlar kızılay dan çıkma besta 4x4 modelinden bende var 1991 model 2200 motor 73 hp ceres,ler
hurda olarak satıldığı için trafiğe çıkarılamadı bestalar trafikten çekme belgeli olduklarından trafiğe çıkarılabildi yurt genelinde 5-6 tane faal besta var bildiğim kadarıyla biri bende

Ynt: Kia Ceres

Merhaba,

Geçen hafta Bursa'dan aldım.Şimdi keyfe keder parça araştırıyorum, bulunan orijinal sıfır parçalar ucuz ,ilk arazi denemelerimiz başarılı, koreden bazı modellerde olan lsd kilidi alıp takarsak çok iş yapar ve araçta PTO var arkadaşlar yavru şanzuman. Motor 2.2 araç 100 km'yi görüyor iyi yani.

Resimlerdeki en gariban benim araç ;D

Big 2056773096s1

Kia ceres

Images

5126099015

orgasmatron' Alıntı:
Merhaba,

Geçen hafta Bursa'dan aldım.Şimdi keyfe keder parça araştırıyorum, bulunan orijinal sıfır parçalar ucuz ,ilk arazi denemelerimiz başarılı, koreden bazı modellerde olan lsd kilidi alıp takarsak çok iş yapar ve araçta PTO var arkadaşlar yavru şanzuman. Motor 2.2 araç 100 km'yi görüyor iyi yani.

Resimlerdeki en gariban benim araç ;D

Merhaba hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileği ile mahsuru yok ise kaça aldınız birde önler sabit aks mı torsiyonlu salıncak akslı mı?

Sabit salıncak yok . piyasası neyse ondan aldık )) taban saçı çürümüş kaporta masrafı var eskişehirde su anda bir adet satılık var daha hesaplı veriyor ona bakılabilir zaten başka da yok satılık

dopamin' Alıntı:
Merhaba hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileği ile mahsuru yok ise kaça aldınız birde önler sabit aks mı torsiyonlu salıncak akslı mı?

Fikir vermesi açısından alt takımların fotoğraflarını paylaşıyorum

B101

B9

B8

B7

Ön arka makas Türkiye de Off roaddan çok anladığını iddia eden çok arkadaş var ama bu güne kadar bu aracın 2010 da açılmış konusunda sadece ikimiz yazışıyoruz umarım anlatabiliyorum ha Unimog ve kj Korando sahibi biri olarak yazıyorum bu araç nasıl gözden kaçıyor anlamak mümkün değil Kia ya

orgasmatron' Alıntı:
Ön arka makas Türkiye de Off roaddan çok anladığını iddia eden çok arkadaş var ama bu güne kadar bu aracın 2010 da açılmış konusunda sadece ikimiz yazışıyoruz umarım anlatabiliyorum ha Unimog ve kj Korando sahibi biri olarak yazıyorum bu araç nasıl gözden kaçıyor anlamak mümkün değil Kia ya

Öyle olduğu daha iyi değil mi en ucuza binebileceğiniz sağlam mekaniğe sahip katır gibi araçlar çoğu 4x4 den kat kat üstün yanları var hiç üzmedi beni suyuna git yeter parça bol ve ucuz daha ne olsun

orgasmatron' Alıntı:
Dopamin hocam motora ne düşünüyorsun ? Turbolasak mı ?
İşin sonuna yaklaştığım için fotolari yavaş yavaş paylaşıyorum

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uploadfromtaptalk1437898257183

Uploadfromtaptalk1437898298302

Uploadfromtaptalk1437898326476

orgasmatron' Alıntı:
İşin sonuna yaklaştığım için fotolari yavaş yavaş paylaşıyorum

Aracı satın aldiğimda taban saçı elek olmuştu marşpiyelleri çürüktü aracın kaportasını tavan ve dirsekler haricinde yeni parçalar ile değiştirdim.

Uploadfromtaptalk1437900244655

Uploadfromtaptalk1437900372005

Uploadfromtaptalk1437902246738

Uploadfromtaptalk1437902337752

Uploadfromtaptalk1437902418607

Direksiyon simidi hariç neredeyse herşeyi yenisiyle degistirdik

Uploadfromtaptalk1437903162580

Uploadfromtaptalk1437903224753

Uploadfromtaptalk1437903274868

Uploadfromtaptalk1437903322748

Uploadfromtaptalk1437903420760

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR