Kerpe - Karadeniz (Su Altı Görüntüleri)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,078
5bce8b48041a89dbc5850c02f98bda5c.jpg

6f326d23612e41dfbb51002f8964defa.jpg

23de6becb47f13352ddc6ba06aaa8877.jpg

4a65901a8362dc90323e5803d3c295bd.jpg

fc81c4077e321971d59e3ac8a7c52571.jpg

2a3c9ba5492c4045074864b318436b73.jpg

Etiketler

Ynt: Kerpe - Karadeniz (Su Altı Görüntüleri)

Harika görüntüler, gerçekten emeğinize hayran kaldım, o minik balığa da:smiley:)) Sevgiler

Güzel fotoğraflar çekmişsiniz, deniz canlıları harikalar ben de hepsini kopyaladım tekrar tekrar bakmak için, daha fazla fotoğraf görmek istiyorum farklı yerlerden :smiley: teşekkürler.

Esra hanım çok güzel fotoğraflar çekmişiniz.Paylaşım için teşekkürler.Şileli oluşumdan olabilir herhalde,Karadenizin su altı bana daha çekici geliyor.Ege ve akdeniz de balık fotoları daha fazla yakalamak mümkün olabilir ama,karadeniz kadar renk cümbüşü bulabilmek mümkün değil.Fotğraflarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Feci tökezledik sanıyorum. :( Fotoğrafların yüklendiği Serverle alakalı bir sorun yaşanmakta yanlış anlaşılma sebebiyle özür dilerim .

eftalya veya esra hanım karadenizde bu görütünlüleri almak için günlerce sahilde nöbet tutmak gerek ellerinize sağlık nefis görüntüler şimdi kzım nasıl yalvarıyor bana su altı makinası için görmeyin yaz tatilerini gökçeadada geçirdiğimiz için orada gördüğü görüntüleri ölümsüzleştirmek istiyor hele ki 2008 yazında gittiğimiz eşelek köyünde di batıkları görünce kızım eşim ile ( 10 ila 4 metrede ) ne muhteşem görünüyorlar bombalanmış halleri ile . keza birçok canlıda cabası fakat çok üzücü bir şeyi de gördükten sona keşke yanımızda bir makinamız olsaydı diye hayıflandım inanın su altı hırsızları koca balyozu almışlar nemi yapıyorlar ALLAH sizi inandırsın suyun altında koskoca geminin ( boyları 25 - 30 metre var 4 - 5 adet gemi ) bacasını parça parça kırıyorlar çoğu parçayı götürmüşler bir ksımıda oradaydı ve balyoz hala orada idi demek onu taşımak istemiyorlardı geldiklerinde orada hazır olsun diye . ister dost gemisi ister düşman gemisi ne olursa olsun yapılan tarihi bir suçtu ist la döner dönmez hemen uğur dündarın haber servisini aradım yanıt herkes tatilde dendi bana biz de üzüldüğümüzle kaldık kısaca atı alan üsküdarı geçiyor vesselam . a.e.o. kolay gelsin not : suyun üstünde kalan ksımların fotolarını ekleyeblirsem yollarım .

çok güzel resimler, çok uzun zamandır teke görmemiştim. minik horozbina bir hayli eşlik etmiş çekimlerinize.

Merhaba,

33 yıl önce, az sayıda ev olan, şahane bir koy, görebileceğiniz en temiz denizlerden biri vardı Kerpe'de. Topikteki yazıları okuyunca, kısa bir araştırma yaptım; ne olmuş öyle?... Karadan birçok kez gördüğümüz Kerpe ve Kefken üzerinde, helikopterle de bir tur atmıştık ve hayran olmuştuk. Ne denli büyümüş, gelişmiş Kerpe...

1976 Yaz aylarında yaklaşık üç ay yaşadım Kandıra'da. Unutulmaz politikacı Turan Güneş'in memleketinden, üç şey hala usumdadır; unutamadım.
1.Kandıra Yoğurdu,
2.Kerpe ve Kefken(Ben onlara Kandıra'nın ikizleri diyorum.)
3.Romanların hemen hergün gerçekleştirdikleri eğlenceler.

Cavid Sezen

Esra hanım paylaşımınız için teşekkürler ellerinize sağlık daha nice güzel fotoğraflara..

Çok quzeL resimLer resmen hayran kaLdim...
siteye yeni uyeyim ve onumuzdeki qeziLeri 4 qozLe bekLiorum..
payLaşiminiz ve emeqiniz için cok tesekkurler..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR