Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egerce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,387

Etiketler

Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

Tebrik ederim çok güzel olmuş benimde arkadaşım aynısını yapmıştı oda mondial kt motoru bazupta eğer resim alabilirsem buraya eklerim oda sanayide tornacı kendisi..

Vallahi ne denir bilemiyorum heyecanla okudum görselleri tatminkar elinize emeğinize sağlık nefis olmuş.
Ben düşündüm gerçekleştirdim demenin hazzı ayrı olmalı. Tebrik ederim.

teşekkür ederim gerçekten çok büyük bir zevk ve heyecan,onur,sevinç hepsi bir arada

Tebrikler.Yeni gelişmeler bekleriz artık ;)
Bu arada; bahsettiğiniz şofben ve linkte görülen " akrobat sehpa " nın da sizinle ilgisi var mı? ::smiley:

turbocolic' Alıntı:
Tebrikler, siz birde makine mühendisliği okumuş olsaydınız kim bilir ne icatlar daha yapardınız :smiley:
[/quot

teşekkür ederim icat yapmak için mühendis olmaya gerek yok bence icatların % 90 nı ilkokul mezunlarından çıkıyor ülkemizde saygılarımla

amanos80' Alıntı:
Tebrikler.Yeni gelişmeler bekleriz artık ;)
Bu arada; bahsettiğiniz şofben ve linkte görülen " akrobat sehpa " nın da sizinle ilgisi var mı? ::smiley:

teşekkür ederim hocam şofbene yasak var konusu bile açmak istemem akrobat sehpa son icadım şuan bir çok marketle görüşmeler devam ediyor yakında tüm teknoleji mağazalarında ve avm lerde satılacak selametle

Konusu burası değil ama; çok fazla eklemli gibi geldi bana ::smiley:
Ama siz de bu azim varken, onu da halledersiniz evelallah! ;)
;D ;D ;D

amanos80' Alıntı:
Konusu burası değil ama; çok fazla eklemli gibi geldi bana ::smiley:
Ama siz de bu azim varken, onu da halledersiniz evelallah! ;)
;D ;D ;D

hocam sehpa basit gibi ama argesi 1 ayı buldurdu yüzlerce denemeden sonra bu hale geldi herbir eklemin bir görevi var keşke daha çoğaltabilsek ama mağaliyeti yükseltiyor fotoları dikkatle izlerseniz eklemlerin çokluk sebebini anlarsınız tekrar teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri