Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egerce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,384
reha' Alıntı:
Selamlar,
tam da yaramıza tuz bastınız (tabii toplum ne kadar farkında o ayrı mesele ama) .. Yıllarca öylesine "hazırcılığa", "tüketmeye" ALIŞTIRDILAR ki, sonuç işte sizin dediğniz gibi oldu.. Alay edenler, dalga geçenler.. hele hele yapınca "yapıcı yorumlar" yerine "kırıcı yorumlar" yapılır.. "adamlar yapmış alalım kullanalım.." derler.. Baksanıza değil imalat, "montaj" sanayi bile kendine zar/zor hayat hakkı buldu.. Yıllar önce "uçak üretebilen" nadir ülkelerden biri iken.. bakınız halimize??

Ne diyeyim? (pardon yazayım) ... ellerinize sağlık.. tekrar tebrik ederim, zira hepimizin sizin gibi "örnek insanlara" ihtiyacı var.. reha
teşekkür ederim benim gözümde her türk bir kahramandır saygılar

Etiketler
Amortisöride siz yaptıysanız daha daha diyecek birşey yok. Önemli olan kafa yorum birşeyler meydana getirmek.

Kimseye aldırış etmeden sonuca ulaşmanız çok güzel. Her insanın doğuştan bazı becerileri diğerlenine göre üstündür. Mekanik olarak bazı insanlar tornovida bile tutamazken bazılarıda sizin gibi kafasında hayal etmesi yeterli. ilk okul mezunuyum demişiniz işbilenindir mezuniyet sadece etiketir. Yeni projelerinizi görmek ümidiyle.

Bende şuan buggy tasarlıyorum netten bulabileceğim bir sürü proje varken kendime özel birşeyler yapma çabasındayım. Yapım aşaması uzun sürsede eninde sonunda bitecek.

Ellerinize, emeğinize sağlık. Benim hayatta en çok kızdığım kelime " OLMAZ " kelimesidir. Dünyada olmayacak hiç birşey yok, yeter ki insan yapmak istesin. Tekrar başarılar dilerim...

sayın egerce isminizi bilmediğimden nick yazdım amortisör fikrinizi çok beğendim benimde bir düşüncem var amortisör içe girerken yağ iki delikden geçecek dışa çıkerken deliğin teki valf yardımı ile kapanıp tek delikden yağ geçecek
yani amortisör şoku birkerede emip aracı zıplatmadan yavaşça çıkacacak bana mantıklı geliyor sizin fikriniz nedir.

BBOYTED' Alıntı:
sayın egerce isminizi bilmediğimden nick yazdım amortisör fikrinizi çok beğendim benimde bir düşüncem var amortisör içe girerken yağ iki delikden geçecek dışa çıkerken deliğin teki valf yardımı ile kapanıp tek delikden yağ geçecek
yani amortisör şoku birkerede emip aracı zıplatmadan yavaşça çıkacacak bana mantıklı geliyor sizin fikriniz nedir.
[/quote
önecelikle ismim h.ibrahim fikriniz oldukça mantıklı ama denemeden konuşmak boşuna yapıp test etmek lazım bence olumlu saygılar ]

İyi günler
Çok güzel bir çalışma olmuş,kendi yarattığınız bir araca sahip olmak ve onu kullanmak muhteşem bir şey olsa gerek.
Yeni uğraşılarınız için başarılar dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Merhaba..Tek kelime ile helal olsun....Kısıtlı imkanlarla böyle şeyler yapan insanlar.İmkan sağlandığında neler yapar neler...İnsan,ne cevherler var demekten alıkoyamıyor kendini...Bir süre sonra,,aracınızı dahada geliştireceğinize hiç şüphem yok doğrusu...Tebrik ediyorum.....Paylaşımlarınız için teşekkürler ...hoşçakalın..

saruhan' Alıntı:
İyi günler
Çok güzel bir çalışma olmuş,kendi yarattığınız bir araca sahip olmak ve onu kullanmak muhteşem bir şey olsa gerek.
Yeni uğraşılarınız için başarılar dileğiyle
Saygılar
Batuhan
teşekkür ederim saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.