Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egerce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,437

Etiketler

çok güzel olmuş elinize sağlık.. arada sırada bende düşünmüyor değilim böyle bir şey, yapayım birde buna uygun romork sonra al götür araziye akşama kadar tepin üstünde ;D

whiteagle' Alıntı:
Çok güzel görünüyor ellerinize sağlık.
Amortsörler çok sert gibi geldi. Özellikle sert olmasınımı istediniz.
amortsörleri kendim yaptım ayarlanabilyor içinde yağı devirdaym eden bir musluk var dilediğiniz gibi yumşaltıp sertleştirebilyorsunuz teşekkürler saygılar

03072010493

mekanik bilginiz ve ustalığınız mükemmel belliki.kendine usta diyen bitmeyen projelerin hayalperestlerine ders gibi.beklenen yerli portal aks işini siz becerirsiniz sanırım.yaparım diyen çok oldu ama yapıp sergileyen olmadı.

tyt.fan' Alıntı:
mekanik bilginiz ve ustalığınız mükemmel belliki.kendine usta diyen bitmeyen projelerin hayalperestlerine ders gibi.beklenen yerli portal aks işini siz becerirsiniz sanırım.yaparım diyen çok oldu ama yapıp sergileyen olmadı.
aslında bu ülkede yapılacak okadar çok şey var ki ama ( bu konuda ) adamı adam yerine koyan ne bir millet nede bir devlet var bir şey yapıyosun önce insanlar alay edip daha sonra taktir ediyorlar sözüm meclisten dışarı ilk yaparım dediğimde kimse bana inanmadı çok alay konusu oldum ama şimdi bende onlarla alay ediyorum artık hayel değil belki çok birşey değil ama onu BEN yaptım ben ilk okul mezunuyum o motor kendi yükünü taşımaz dediler çamurda 1 ton odun çektim 4x4 olmaz dediler ben 4x4 yaptım artı onuda ayırdım ister sen 2 çeker tek bir kolu itmeyle.vsvsvs yani anlıcanız uzay gemisini yapanda insan inek arabasınıda yeterki yapıcam desin insan saygılar sevgiler

egerce' Alıntı:
aslında bu ülkede yapılacak okadar çok şey var ki ama ( bu konuda ) adamı adam yerine koyan ne bir millet nede bir devlet var bir şey yapıyosun önce insanlar alay edip daha sonra taktir ediyorlar sözüm meclisten dışarı ilk yaparım dediğimde kimse bana inanmadı çok alay konusu oldum ama şimdi bende onlarla alay ediyorum artık hayel değil belki çok birşey değil ama onu BEN yaptım ben ilk okul mezunuyum o motor kendi yükünü taşımaz dediler çamurda 1 ton odun çektim 4x4 olmaz dediler ben 4x4 yaptım artı onuda ayırdım ister sen 2 çeker tek bir kolu itmeyle.vsvsvs yani anlıcanız uzay gemisini yapanda insan inek arabasınıda yeterki yapıcam desin insan saygılar sevgiler
Selamlar,
tam da yaramıza tuz bastınız (tabii toplum ne kadar farkında o ayrı mesele ama) .. Yıllarca öylesine "hazırcılığa", "tüketmeye" ALIŞTIRDILAR ki, sonuç işte sizin dediğniz gibi oldu.. Alay edenler, dalga geçenler.. hele hele yapınca "yapıcı yorumlar" yerine "kırıcı yorumlar" yapılır.. "adamlar yapmış alalım kullanalım.." derler.. Baksanıza değil imalat, "montaj" sanayi bile kendine zar/zor hayat hakkı buldu.. Yıllar önce "uçak üretebilen" nadir ülkelerden biri iken.. bakınız halimize??

Ne diyeyim? (pardon yazayım) ... ellerinize sağlık.. tekrar tebrik ederim, zira hepimizin sizin gibi "örnek insanlara" ihtiyacı var.. reha

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri