Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 977
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 217,032
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

Mehmet bey geçmiş olsun eşinize acil şifalar dileriz. Anca okudum özür dilerim. Aysel & Ahmet Özek

Etiketler

Mehmet bey geçmiş olsun. Eşinize acil şifalar diliyoruz. Selamlarımızla..Serap&Erden

mehmet_mtrs' Alıntı:
Üfffff . Nasıl da atlamışım.
Üç ay olmuş neredeyse . Gerçekten kusuruma bakmayın , biliyorsunuz teyzenizin ameliyat sonrası tatilimizi bir kesip - bir yeniden başlatırken bu yıl epeyce bir baş dönmesi yaşadık.
Degilse benden beklemessiniz degil mi ? :smiley: :D Kesinlikle cevapsız bırakmazdım genç adam lar (Tarık + Tarık evlatlarım). Yazdıklarınız ve eklediğiniz resimler için çok teşekkür ederim .
Tabi-ki yine Likya yolu cıvarlarında dolaşacagız . Yine karsılaşmayı biz de çok isteriz . Samimi bulduğumuz iltıfatlarınız için de her ikinize de çok sagolun.
Sevgi ve selamlarımızı gönderiyoruz.
Mehmet Bey,Eşinize acil şifalar diliyoruz.Sayfanıza bugün girebildim.Akdeniz gezisinde idim(22 Şubat,25 Mart)internetim yok.Özür diliyorum.nice güzel günlere.Sevgilerle Meryem ve Adil.

Mehmet abi sayfana yazmak bu güne nasipmiş, öncelikle yengemize çok geçmiş olsun, sağlığına tez zamanda kavuşur inşallah.

Henüz aktif bir üye değilken hem de fotoğrafların görünmediği zamanlarda konuyu okumuştum. Çok özel ve özverili bir çalışma sonucu inşa ettiğin özel karavanı, güle güle güzel gezilerde kullanmanızı dilerim. Bir gün, yolumuz bir gezide kesiştiğinde, yakından incelemek ve sohbet etmek isterim, kalın sağlıcakla.

Adil bey ,
Bizler iyi dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. Ne güzel bir gezi yapmpşsınız . Kısmet olursa biz de bir dahaki kış'ı oralarda geçirmeyi düşünüyoruz . Kısmet'se .
Biz de size saglık dileklerimiz le selamlarımızı gönderiyoruz.
Rûziye - mehmet.

Ufuk bey.

Saglık dilekleriniz için teşekkür ederiz.
Bizler de sizleri tanımayı isteriz . Sizler ve bizler yollarda oldukca umarım karşılaşırız ve doyumsuz sohbetlerimiz olur.
Sağlicakla kalınız.

Mehmet Bey,
Sizin için ve hepimiz için sağlık, sıhhat, mutluluklar diliyoruz.
Selamlar.
Sevinç-Mehmet

Teşekkür ederiz Mehmet bey. :smiley:
Dileklerimiz karşılıklı dır , bilmelisiniz.
Hanımefendi ile mutlu bir yaşam dileriz.

Mehmet hocam karavan yapım hikayenizi okudum ve çok etkilendim.Umarim hala ilk andaki gibi mutlu ve heyecanlısınızdır.Ben sizin kadar teknik bilgiye sahip olmadığım için karavan yaptıracağım.Tekrar tebrikler.Saygılar

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buralpdi' Alıntı:
bu söze katılıyorum :D,
Mehmet ağbi kolay gelsin, ha gayret az kaldı
y

ata_yasmak' Alıntı:
Mehmet hocam karavan yapım hikayenizi okudum ve çok etkilendim.Umarim hala ilk andaki gibi mutlu ve heyecanlısınızdır.Ben sizin kadar teknik bilgiye sahip olmadığım için karavan yaptıracağım.Tekrar tebrikler.Saygılar

Teşekkür ederim Atabey kardeşim . :smiley:
Evet . İlk gün kü sevgim ve heyecanım halen devam etmekte. Biz karavan da yaşamayı ve karavancılığı cok seviyoruz. Unutmadan .. Ben de sadece bir amatör üm. Dilerim sizin de cok seveceginiz bir karavan ınız olsun.
Selamlar.

mehmet_mtrs' Alıntı:
Adil bey ,
Bizler iyi dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. Ne güzel bir gezi yapmpşsınız . Kısmet olursa biz de bir dahaki kış'ı oralarda geçirmeyi düşünüyoruz . Kısmet'se .
Biz de size saglık dileklerimiz le selamlarımızı gönderiyoruz.
Rûziye - mehmet.

Ufuk bey.

Saglık dilekleriniz için teşekkür ederiz.
Bizler de sizleri tanımayı isteriz . Sizler ve bizler yollarda oldukca umarım karşılaşırız ve doyumsuz sohbetlerimiz olur.
Sağlicakla kalınız.
Mehmet Bey,şuan nerelerdeyiz? Ben Malatya dayım.İstikamet Sivas,Tokat Amasya.sevgiler.

Adil bey
Aslında bu yıl şiddetle bir Orta anadolu ve toroslar baglantılı Akdeniz düşünmekteydik
Yine olmaz olası evdeki hesap ters tepdi .
Şu günlerde eşimin dişleri ile ugraşmaktayız Bu günden ihtibaren bir ay daha var dediler .
Bilseniz nasıl sabırsızlıkla bekliyoruz ki:
Umarım karşılaşırız :smiley:
Selamlar.

Mehmet bey güle güle kullanın.Karavancıda olanın diğerine hep faydası olmuştur.

sn mehmet bey

96 sayfalık konunuzu üç gündür soluksuz bir roman gibi okuyorum

ki kendime öyle cesaret aldım en kısa zamanda kendi konumu açarım diye düşünüyorum

4x4 bir camper yapmak niyetim var bu niyet için 4x4 aracımı bile sattım tüm araştırmalarımı bunun üzerine yoğunlaştırdım sizin gibi kendim imal edeceğim herhalde elimden de gelir :D

Allah size mutlu keyfli bir uzun yolculuk nasip etsin

sizi ve yengemi tanımadan çok sevdim inşallah yolda karşılaşırız ellerinizden öpüyorum mehmet baba

Barbaros Şenbaş

seyyah54' Alıntı:
Mehmet bey güle güle kullanın.Karavancıda olanın diğerine hep faydası olmuştur.

Ahmet bey özür dilerim.
Yazınızı zamanında görememişim. Benim forumdaki başlık yazım tam satır sonuna geldiği için çoğu zaman mesaj olduğunu belirten yeşil kutucuğu göremiyorum.
Yazdıklarınız için teşekkür ederim . (butona da bastım ;D) Ben de aynı düşüncedeyim . Doğal olanı da bu zaten. :smiley:
Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR